Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha láttál már űrlényt megoszta...

M@x kérdése:

Ha láttál már űrlényt megosztanád, hogy milyen volt?

Figyelt kérdés
2011. febr. 23. 13:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Az egyik ilyen volt: [link]


A másik meg finom. Nyámm

2011. febr. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Láttam, nem.
2011. febr. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 attila6 ***** válasza:
Hát ha láttam volna akkor mindenkivel megosztanám.Csak annyi a baj,hogy az emberek 98% nem hinne nekem.
2011. febr. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 attila6 ***** válasza:
Amiből automatikusan következik,hogy mindenki belém kötne,mert az emberek egy része csak hülyéskedésből jön ide,meg hogy kötekedjenek:(
2011. febr. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Fémfaház ***** válasza:
76%
Senki se látott még, képzeld el ha valaki látni egyet, valószínűleg szívinfarktust kapna szegény, vagy nekitámadna a lénynek. Ha vannak fejlett civilizációk akik néha elhaladnak a Föld mellett, részben ezért is nem mutatkoznak.
2011. febr. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Van egy a szomszéd településen, Szadán. Emberi jellege van, hogy el tudjon vegyülni. Vörös haja, elálló fülei és az egész összhatásból látszik, hogy nem evilági. Tud beszélni is, sokan egy lökött embernek nézik.
2011. febr. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 pandora75 válasza:

Űrlényt még nem láttam,viszont UFO-t igen.

De mivel senki nem hiszi el,nem nagyon szoktam vele "dicsekedni".A lényeg,hogy én láttam!

2011. márc. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ürlények nem léteznek.Miért te láttál?Szerintem te se.
2011. márc. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ha a földönkívüliek olyan intelligensek mért mindig a leghülyébb embereket találják meg???
2011. jún. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!