Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hogy képzeltek egy földönkívül...

Beliel kérdése:

Hogy képzeltek egy földönkívüli lényt?

Figyelt kérdés

Nagy 6 kezű 9 szemű szörnyetegnek? Esetleg egész emberinek?


Szerintetek mennyire helytálló a két szem, két láb, két kéz egy fej koncepció amit mindenhol látunk?


Mindenkinek az elképzelésére kíváncsi vagyok, elsősorban nem vitázni, nem ufót kutatni csak ihletet szerezni szeretném és úgy gondolom ebben a témakörben elég kreatív emberek vannak :D


2011. aug. 25. 16:47
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Természetesen mindannyian kaptatok tőlem egy egy zöld mancsot :) Köszönöm szépen a válaszokat, természetesen a téma nincs lezárva, bármilyen tudományos vagy akár eszement elképzelés jöhet.
2011. aug. 26. 06:21
 22/24 Baracsi Ágota ***** válasza:
100%
Lehetnek olyanok is, mint a Crittersben a fejvadászok, nincsen határozott alakjuk, de ha dolguk van egy bolygón, akkor felveszik az ottani lakosok kinézetét. (Mivel csak úgy tudnak megfelelően elvegyülni.) Ehhez viszont az kell, hogy telepes testükben rengeteg "őssejt" legyen. Szerintem ideális megfigyelők lennének.
2011. aug. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
Én tök emberinek. Nagy szeme van, kis teste, két keze, két lába, és antennái vannak. :)
2011. aug. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 GusztixD ***** válasza:
Szerintem kicsi szürkék 2 lábú 2 kezű nagy fejű fekete szemű fejlett lények:D
2011. aug. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!