Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hogy képzeltek egy földönkívül...

Beliel kérdése:

Hogy képzeltek egy földönkívüli lényt?

Figyelt kérdés

Nagy 6 kezű 9 szemű szörnyetegnek? Esetleg egész emberinek?


Szerintetek mennyire helytálló a két szem, két láb, két kéz egy fej koncepció amit mindenhol látunk?


Mindenkinek az elképzelésére kíváncsi vagyok, elsősorban nem vitázni, nem ufót kutatni csak ihletet szerezni szeretném és úgy gondolom ebben a témakörben elég kreatív emberek vannak :D


2011. aug. 25. 16:47
1 2 3
 1/24 Szükari ***** válasza:
61%

Én tudom,hogy hogyan néznek ki,engem egyszer már megvizsgáltak a valxundinok és azóta tartom velük a kapcsolatot és még néhány földönkívüli fajjal.

a Valxundinok magasak,halványzöld színű bőrrel.A fejük egy kicsit nagyobb volt,mint a legtöbb emberé,de azért nem volt olyan nagy.Nagy,köralakű fehér szemük hosszú,csavart fülük volt.6 ujjuk volt,ami nagyon vastag és nagyon hosszú volt.A kezük rövid volt.Nagyon kevés hajuk volt,csak néhány kisebb szál.



A hrollok nagyon hasonlítanak az emberekhez.Talán az atlantisziakkal vagy valamelyik ősi emberi civilizációval állnak rokonságban.Az embereknél kisebbek,alacsonyabbak.kb.150-160 centi között van az átlagmagasságuk.A bőrszínük világoskék-világoslila színű.Két lábuk és két kezük van.A kezükön és lábukon is öt ujj van,mint nekünk.Nem körmük van,hanem behúzható karmuk,amit fegyverként használnak.Annak ellenére,hogy hideg bolygón élnek,nincs sok szőrük.Hajuk van és néhol a kezükön és lábukon van egy kis szőr,kicsit kisebb mint az embereknél.Bajszuk,szakálluk egyáltalán nincs.Szemük sötétkék színű,alakja általában eltérő.Nem látnak valami jól,a szemük nagyon érzékeny a fényre,viszont látnak a sötétben is.Bolygójukon nappal sötétebb van mint itt,általában olyan világos szokott ott lenni,mint nálunk amikor be van borulva.A testükhöz képest nem nagy a fejük,hanem a fejük mérete illik a testükhöz.Szemük közepes méretű,orruk,szájuk és fülük kicsi.Nyakuk rövid.Mágikus tudás birtokában állnak.

2011. aug. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Szerintem ember formájúak ők is.
2011. aug. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Szükari ***** válasza:
72%

A thordoxonok alacsony,az embereknek kb.derékig élő,kaméleonszerű,nagyszemű lények.Nagy fülük,kis orruk és nagy szájuk van.


A kéhelek magasak,kb.220 centi náluk az átlagmagasság.A testüket szőr borítja,ami általában zöldesfeketés.Orruk nincs,szájukon veszik a levegőt.Fülüknek elég furcsa alakja van.Szemük széles,szemeik nagyon közel vannak egymáshoz.Szemük zöld színű.Vannak agyaraik.

2011. aug. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Szükari ***** válasza:
A thordoxonoknál elfelejtettem írni,hogy nincs szőrük,szemük változó színű és meleg bolygón élnek.
2011. aug. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
71%
Bármiféleképpen kinézhetnek. :)
2011. aug. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 Crixos ***** válasza:
100%
nem egy, és nem két földönkívüli lény van... többféle képen néznek ki, egyesek teljesen hasonlítanak az emberekre, viszont vannak olyanok akikben egy csepp emberi hasonlóság sincs
2011. aug. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Lehet pl. alaktalan zselészerű massza is, ami telekinézissel mozgat, telepátiával kommunikál, ki tudja?... Kétségtelen amúgy, az emberek hajlanak hozzájuk hasonló kinézetűnek/felépítésűnek elképzelni az idegen lényeket, a legtöbb ilyen témájú sci-fi film is erre alapoz. Ha mondjuk az Alien, Predator filmekben a fentebb említett massza lenne, senki nem lenne rájuk kíváncsi.

Az állítólag ide látogató lények ettől függetlenül lehetnek emberszerűek, viszont lehetnek olyanok, amelyek nem. Ezzel nem árt tisztában lenni, nehogy meglepetés érjen bennünket...:)

2011. aug. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Én akár úgy is el tudom képzelni őket, hogy nincs testük csak a tudatuk létezik.
2011. aug. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Crixos ***** válasza:
gépszerű földönkívüliek is vannak
2011. aug. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
72%
Engem a zylkopniáriak raboltak el. Két fejük volt, de mindegyiken csak 1 szemük és fülük volt. A szájuk a 2 fejük között van, kb. olyan, mint egy tengeri rószának. 3 lábuk van, az első kettőn járnak, a 3., ami hátul van, mászáskor azzal kapaszkodnak. A kezük, amiből 2 van, nem a vállukból nő ki, hanem a testük oldalából. Nincsenek ujjaik, a kézfejük egy vastag hártya. A lábaikon vannak ujjak karmokkal, ezt onnan tudom, hogy mezítláb voltak az űrhajón, és akik épp nem csináltak semmit, mászkáltak a falakon, amik nem sima, egyenletesek voltak, hanem olyanok, mint egy sziklafal. Ami nagyon undorító volt, hogy a saját élő klónjaikkal táplálkoznak, engem is kényszerítettek rá, hogy egyek belőlük. A bőrük egyébként sötétkék és nyálkás, mint pl. egy szalamandrának. Ennek ellenére sohasem szárd ki nekik, még ha a napon vannak, akkor sem, nem tudom, hogy ez hogy lehetséges. A 2 fejük miatt 2 agyuk van, így rettentően okosak. A félelmetes külsejük és az elraboltakon végzett vizsgálatok ellenére barátságosak. A bolygójukon egyébként rajtuk kívül semmilyen szabad szemmel láthatő élőlény nem él növények kivételével, gondolom mindet kipusztították, ezért kell a saját klónjaikat enniük...
2011. aug. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!