Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hogy képzeltek egy földönkívül...

Beliel kérdése:

Hogy képzeltek egy földönkívüli lényt?

Figyelt kérdés

Nagy 6 kezű 9 szemű szörnyetegnek? Esetleg egész emberinek?


Szerintetek mennyire helytálló a két szem, két láb, két kéz egy fej koncepció amit mindenhol látunk?


Mindenkinek az elképzelésére kíváncsi vagyok, elsősorban nem vitázni, nem ufót kutatni csak ihletet szerezni szeretném és úgy gondolom ebben a témakörben elég kreatív emberek vannak :D


2011. aug. 25. 16:47
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
a Terraxyták az m52 galaxisból érkeznek a földre féreglyukak segítségével. Ők halványan átlátszó szinte anyagtalan szellemszerű lények. Kinézetre olyan magasak mint az ember, de se szemnyílásuk, se száj se orr, semmi. Ujjaik sincsenek. Telepátiával beszélnek, és szinte halhatatlanok. Át tudnak menni a falon. Amúgy ők mondták, hogy a féregjáraton az ember nem tudna közlekedni, mert atomjaira hullna. Az ő testük kibírja a menyúlást, a nyomást, a hőt, és mindent ami az úton van. Járműveik nincsenek, viszont képesek teleportálni, a látóhatárjuk egy pontjára. Am nem gonoszak. Éjjeli megfigyelők az árnyak közt.
2011. aug. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat már ez is nagy segítség volt, remélem érkezik még egy két leírás :)


Wyrm! Ezt gondoltam, de arra lennék kíváncsi te, hogy képzelsz el egy fajt ;)

2011. aug. 25. 18:15
 13/24 anonim ***** válasza:
Kb 1 vagy 1,5 méter magas a teste gömb alakú belőle tapogatók nyúlnak ki, és szagokkal kommunikál fajtársaival, viszonylag gyorsan mozog és rendkívül gyorsan megérti más dolgok működését. én így képzelek el egy reálisabb alien-t.
2011. aug. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 Crixos ***** válasza:
57%
Telosziak is szinte az emberiség rokonai
2011. aug. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Legalább két szem a térlátáshoz. Három szem már elég komoly agykapacitást emészt fel.

Legalább két, de maximum négy kéz az eszközhasználathoz. Ennél több nem indokolt, szintén sok agykapacitást emészt fel.

Két, három vagy négy láb, attól függően, hogy milyen egyéb egyensúly-szervük van.

Kb. ezek a kulcsok tudományos megközelítésben. Minden más felesleges.


Amúgy, nem gondoljátok, hogy egy tőlünk sokkal fejlettebb civilizációt nem igazán ismernénk meg testközelből? Mi, emberek is robotokat küldünk már most a környező bolygókra, nem meglátogatjuk azokat. Akkor egy nálunk fejlettebb technológia valószínűleg még intenzívebben használ robotokat...

2011. aug. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Van egy úgymond, szárnyas faj.
2011. aug. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Annyi különbséggel, hogy ők nagyon is földiek. Még ha csak átmenetileg nincsenek is helyben.
2011. aug. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

19:21

A robotos elméleted tényleg elgondolkodtató. Elképzelhető azonban, hogy a robotos, szondás felderítést már régen lebonyolították, és most már "közelebbi" ismeretségre vágynak, azaz személyesen vannak itt. Találgatok csak, de ez sem kizárt. Magunkból, emberekből indulok ki: miután szondáink találtak egy értelmes, de a mienknél primitívebb civilizációval rendelkező bolygót, igyekeznénk a lehető leghamarabbi személyes találkozás véghezvitelére. (Természetesen ehhez rendelkezni kell az embereket is nagy távolságra eljuttatni képes űrutazás technológiájával.)

2011. aug. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 x) ***** válasza:
51%
Hát rengeteg fajuk létezik. Amikkel én találkoztam azok zselés felszínű, 2 pár karral rendelkező kékesszürke lények barna szemekkel. És nem tudom mi erre a szakszerű kifejezés, de nagy fejük van (gondolom a gigantikus agyuknak kell a hely)
2011. aug. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 Hódvadászó49 válasza:
43%
Hát szerintem kék, lapos a feje, az egyik keze narancssárga polipcsáp, a másik keze normális emberkéz, és a kedvenc étele az almás pite.
2011. aug. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!