Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ez nem fura egy kicsit?

Ez nem fura egy kicsit?

Figyelt kérdés
Nem hiszek ebben a 2012-es dolgokban. De nem fura hogy mostanában, ahogy közeledünk 2012 felé, egyre több UFO észleléssel szembesülök. Nem azt mondom hogy "gyönnek oszt' eveszik a munkát", de ez nekem fura..
2011. aug. 23. 17:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Djd teorizálása nem nyűgöz le különösebben.
2011. aug. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Azon értelmetlen vitatkozni, hogy mit küldenek stb.


Ha igaz amit mondd igaz.

Ha nem, nem, nem vesztettünk/vesztettem semmit:)

2011. aug. 23. 18:23
 13/16 anonim ***** válasza:
A földön populációja változatlan marad, ökológiai vonatkozásában változik. A földön kívüli idegen civilizáció nem használja, és nem is fogja.
2011. aug. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Neménvagyokaz ***** válasza:
djd ha a földönkívüliek tartanak az atomerőművektől akkor az életben nem fogják elfoglalni a Földet mert Magyarországon nem záratnák be az atomerőművet mert Magyarország áramellátásának jelentős részét az adja.:D(Talán a 70%át de nem vagyok benne biztos)
2011. aug. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 djd ***** válasza:
A Paksi erőmű már öregnek mondható, már csak pár évig fog üzemelni. És nem kell az összes erőművet bezáratniuk. Dolgoznak vírusokon, de eddig szerencsére nem tudtak olyat alkotni amit ne tudnánk kivédeni. Akikkel én tartom a kapcsolatot, ők azt mondják, hogy már több vírust is küldtek a Földre, de ezek láthatóan nem voltak hatásosak. Bár ez csak feltevés tőlük, nem biztos, hogy küldtek ide bármilyen vírust is eddig. Viszont az tény, hogy sok vírus csak úgy a semmiből jött.
2011. aug. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
szerintem csak azért mert ahogy közeledünk 2012 felé,egyre kevesebb idő marad,ezért még így az utolsó 1 évben kiszórakozzák magukat,és csinálnak egy csomó fake-ufo videót hogy ezzel ijesztgessék a népet.
2011. aug. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!