Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ez nem fura egy kicsit?

Ez nem fura egy kicsit?

Figyelt kérdés
Nem hiszek ebben a 2012-es dolgokban. De nem fura hogy mostanában, ahogy közeledünk 2012 felé, egyre több UFO észleléssel szembesülök. Nem azt mondom hogy "gyönnek oszt' eveszik a munkát", de ez nekem fura..
2011. aug. 23. 17:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
EVESZIK A MUNKÁNKOT HE! XD na jolvan.2012röl sokminden kering.de szerintem késöbb lesz az igazi nagy világ vége.
2011. aug. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
2012 = maja naptár vége, x bolygó közeledése, ufó észlelések, hőmérséklet változások, földrengések, stb.. évezredek óta ilyenekkel élünk együtt, csak most nagyobb figyelmet tulajdonítanak neki, mert mindenki világvége lázban ég. Egyszer lesz világvége, de nem jövőre.
2011. aug. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem világvége akkor lesz, ha kitör a 3. világháború (amitől jelenleg nem állunk messze). gondolj bele, amilyen modern fegyverek vannak, simán el lehetne pusztítani a földet...persze ez az én véleményem:)
2011. aug. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

hát mindent meg kell egyszer élni:)


Engem nem nagyon izgat, csak most elgondolkodtam ezen a dolgon, meg feloldották a bannt-t is a gyikről:D

2011. aug. 23. 17:49
 5/16 djd ***** válasza:
77%
Nem a földönkívüliek fogják okozni a világ végét, Nagy változások lesznek.
2011. aug. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ezt kifejtenéd bővebben? Akár PM-ben is. Lehet még nem mondtam de én nagyon nyitott vagyok az UFO-s dolgokra:)
2011. aug. 23. 17:54
 7/16 djd ***** válasza:
26%
Több földönkívüli faj is szemet vetett a bolygónkra, az egyik faj már el is kezdte a tervének megvalósítását, bármikor le tudnának minket győzni, de csak fegyverekkel, (baktériumokon is dolgoznak, amik elpusztítanák az embert, de ilyen baktériumokat még szerencsére nem tudtak létre hozni) A fegyveres támadásban jelenleg csak egyetlen dolog gátolja meg őket, még pedig az atomerőművek. Nem tudnának úgy kiirtani minket, hogy ezek ne sérüljenek, ha csak egy atomerőmű is felrobbanna évezredekre lakhatatlanná válna számukra a bolygó, A Japán földrengést is ők okozták, meg is lett az eredménye. német ország bejelentette, hogy bezárja az atomerőműveit. Az ügynökeik nagy Földi mozgalmak részei, és nem sokára elfogják érni amit akarnak.
2011. aug. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nincs több UFO észlelés,csak már vannak olyan programok,amikkel simán lehet csinálni egy UFO-s videót.Sajnos már az igazi videóknak sem hihetünk a kamu videók miatt.:(
2011. aug. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%
djd te nem vagy 100 as
2011. aug. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

djd

Te teljesen nem vagy normális. Ha ez igaz téged holnapra elvisz az fbi, de remélem csak szórakozol... Honnan tudhatna ilyet bárki is? Ha olyan okosak simán ránkküldenek egy sima virust amivel még nem találkoztunk oszt csá

2011. aug. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!