Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Anya nem fura egy kicsit?

Anya nem fura egy kicsit?

Figyelt kérdés
Azt megengedi, hogy feketére fessem a körmöm, meg úgy öltözködjek ahogy szeretnék(rockeresen). De azt, hogy kiszedjem/kiszedessem a szemöldököm(ami mellesleg vastag, és fekete)majd csak középiskolásan...
2011. szept. 7. 20:59
 1/4 habibi ***** válasza:
100%
én nem kérdeztem semmit anyától, fogtam a csipeszt és kiszedtem. Ugyanúgy a borotvával is: vettem magamnak és használtam, a melltartóval is, elmentem, megvettem, aztán megmondtam neki. Én nem kérdezgetek, én megmondom neki mi a helyzet és kész.de hány éves vagy?
2011. szept. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
minek el menni azt kiszedetni??fogsz egy csipeszt és kihúzod azokat a szálakat,amik kilógnak,vagy oldalra,felülre nőttek.ennyiiihh..
2011. szept. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi, am 13 éves vagyok.. és kiszedtem már a kilógó szálakat, de mint mondtam vastag a szemöldököm, és félek rajta vékonyítani:S
2011. szept. 7. 22:00
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Pedig muszáj lesz magadnak csinálni...

13 évesen én is csesztem el nem 1x... 4-5 alkalom után belejössz. Ne szedd túl vékonyra, csak legyen egy íve, ha vastagabb, még mindig tudsz rajta alakítani.

2011. szept. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!