Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nem fura ez egy kicsit? (lent)

Nem fura ez egy kicsit? (lent)

Figyelt kérdés

Soha nem kelek fel a rémálmaimból, és amikor felkeltem reggel és napközben egyszer csak eszembejut mit álmodtam akkor sem fog el semmi félelem. Komolyan SOHA nem keltem még fel, nem volt olyan hogy az éjszaka közepén felriadtam volna, reggel keltem mindig az ébresztőre vagy magamtól.

Más is van ezzel így?


2011. júl. 15. 13:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem normális.
2011. júl. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod
2011. júl. 15. 18:04
 3/13 NecroGeron válasza:
Mer nekem ez nem furcs ? Aszt álmodtam a fürdőkádba ülök (ruhába) egy fehér farkasember szerű valami bejön és aszt mondja 30 másodperc múlva a halál labirintusába. A kád lefelé egy csőbe kezdett lejteni ami a panelház pincealagútjaiba dobott. Ott egy kard lett a kezembe és megjelent szintén a csőből 2 haverom is. A pincealagutak kb 20 méteresek voltak és mindig egy ajtón lehetett továbbmenni és még 20 méter .... Az egyik ajtó nyitva volt és égett a villany. Óvatosan benéztem és egy fura mondhatni vicces szörny megijesztett és eszt mondta : Brúúúúú Vááááá (ez kicsit fura de ez volt ) ott álmomba ez nagyon ijesztő volt. Leöltem a kardal és továbbmentünk. Utána egy másik ajtót kinyitottam és egy színpad szerű kör alakú valami volt ami körül szakadék terült. És a szakadékból olyan brúúú szörnyek jöttek xD és ledobtam a szakadékba az egyik haverom hogy őt egyék meg és ne engem :D végül a brúúú izék visszamentek a szakadékba. Ezután egy könyv lebegett előttem és az volt beleírva " 1. kódexkönyv" meg hogy ha megakarom szerezni a 2. at végig kell csinálnom a 2. szintet . Felkeltem fura volt és akkor még friss voltam és gyorsan leírtam mindezt egy lapra. Remélem ha ma elalszok a 2. feladattal folytatódik az álmom. Ez nem kitaláció mindezt álmodtam ! 12. éves Fiú
2011. júl. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
érdekes álom :D
2011. júl. 17. 14:11
 5/13 FAKhelper válasza:
sírok:D:D
2011. júl. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A 2. válaszolónak: Őcsi! Te túl sokat játszol! Már csak egy kis horrort kell nézned, és az a farkasember egész szimpatkus lessz.


A kérdezőnek: Valószínü hogy ELFÁRADTÁL. És az ébredés funkció nem müködik.

2011. júl. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Igen, az lehet. Máármint hogy elfáradtam.

De olyankor is volt amikor alig bírtam elaludni, és végül sikerült. Akkor is rémálmom volt és nem ébredtem fel :O

2011. júl. 17. 19:04
 8/13 anonim ***** válasza:
szerintem, ez csak a filmekben van, mert ugyebár ha mutatják, hogy rosszat álmodik a szereplő, akkor persze felébred. de nem, mi végig alusszuk az időt, bármi is akarna megtörni, a fáradság "visszaba.sz" a mély álomba :D
2011. júl. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
értem :D ha belegondolok tényleg a filmekben van ez a felriadás téma
2011. júl. 17. 22:35
 10/13 poklos judit ***** válasza:

Nem pont!

álom(rém):

nem túccmeghalni

de végigalmodod!

2011. júl. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!