Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nem fura ez egy kicsit? (lent)

Nem fura ez egy kicsit? (lent)

Figyelt kérdés

Soha nem kelek fel a rémálmaimból, és amikor felkeltem reggel és napközben egyszer csak eszembejut mit álmodtam akkor sem fog el semmi félelem. Komolyan SOHA nem keltem még fel, nem volt olyan hogy az éjszaka közepén felriadtam volna, reggel keltem mindig az ébresztőre vagy magamtól.

Más is van ezzel így?


2011. júl. 15. 13:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én össze-vissza álmodok ezt úgy értem hogy, egyik pillanatba Kínában vagyok és egy kivégzést nézek végig patogatott kukorica társaságában a másik pillanatba meg otthon tv-zek.Ma az össze-visszaságban egy nagyon félelmetes álmom tört rám ami most így ébren nem is zavar sőt nem értem miért voltam úgy besz@rv@.Úgy volt hogy dolgozatot írtunk a volt osztálytársaimmal és közben kikéredszekettem a wc-re.Visszafordulva azt láttam hogy egy kabinos emelvény van feletem ahová egy lépcső vezet fel.Ez az emelvény fehérszínű volt és valamilyen fémből készült.beléptem és belüről úgy nézet ki mint egy helikopter belső borítása.Oldalán ablakok szembe meg ülések voltak és az osztálytársaim már bent ültek.Aztán a volt sulimból ismerősök alakok még száltak be.Aztán meghalottam a légi riadót és az egyik osztálytársam azt mondta,hogy kitört a 3 világháború ez már nem próba riadó.Én alapon tartok a légi riadó hangjátol nem tudom miért valószínűleg az álmaimból származik ez a félelem.Hirtelen beszáltam egy buszba és nem bírtam leülni hanem csak úgy álltam ott.Itt már nem ismertem senkit.Már eltel egy kis idő és reménykettem abban hogy csak hanta volt az egész 3 világháborús sztori.Ekkor már egy Francia városból tartottunk kifelé pontosan emlékszem arra hogy eső utáni időszak volt ez koradélután és arra hogy a távolban volt egy nagy vörös építmény.Felhős volt az idő de a távolban ki volt tisztulva az ég.Épp egy dombról jöttünk le mikor a felhők mögül fehéren világító rakéták közeledtek.Ezt úgy kell elképzelni hogy olyan távol volt a rakéta maga hogy nem is látszódott hanem csak a fény meg a füst csíkok.Továbbá két vadászgépet láttam egy oroszt meg egy franciát akik épen lőtték egymást.Pár pillanat múlva teli volt a légtér harcoló vadászgépekel és láttam hogy az egyik ferobbant meg egyet ami melletünk zuhant le.A sofőr ordibált hogy"huhúúú"meg hogy "ezaz baby" meg azt hogy "hajrá oroszok".A melletünk lezuhant gép orosz volt emlékszek a vörös csillagra repülőgép szárnyán.Egy másik meg előttünk zuhant le és pörgöt meg pattogot ketőt azután megkarcolta a busz oldalát!Na most jönn a legfurcsább rész.Nem emlékszek hogyan de a mamáéknál vagyok kakaót iszok és egy nagy rovajt hallok ami egy közeledik.Befogom a füllem és becsukom a szemem.Tudom hogy egy atombombát robbantottak fel és az közeledik.Utánna felekltem és megkérdeztem magamtól mindig is háborút akartam látni akkor most miért ilyedtem meg.Most már nem érzem azt a félelmet akár hogy is próbálom felidézni ez miért van?
2011. júl. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem! Nem fura! Sok amcsi szemetet nézel, ahol a főhőst mindig ua. a visszatérő rémálom gyötri és a hard jelenetnél saját izzadságában tocsogva felriad az ágyán!

De mondok jobban, haver anyja mesélte:

"azt álmodtam h, guggolok és arra ébredtem, h nyomok..."szerinted???? :))) majdnem beszartam én is a röhögéstől amikor elmesélte!

2011. aug. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
kérdező válaszának az előttije vagyok. de igazából én szerintem ha nagyon rossz az álom, akkor mindig váltasz egy másikra..(legalábbis nálam az van, ha megvolt a rossz álom, akkor összekeveredik egy jóval) elég furcsa történet szokott nálam alakulni az álmaimban :D
2011. aug. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!