Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az UFO-k tudnak adni természet...

Az UFO-k tudnak adni természetfeletti képességet?

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 13:37
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Hát ez a 404 nem semmi :D
2011. júl. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 404 ***** válasza:
80%

Van amelyik tud, van amelyik nem. De az intuíció nem természetfeletti képesség, minden emberben megtalálható csak az emberek nem használják mert nem tanítják meg nekik hogyan kell használni. Sőt, még le is beszélik őket róla és elítélendőnek és nevetségesnek tüntetik fel azt a személyt aki mégis megpróbálná.


Az állatoknak is vannak megérzéseik. Az állatok pl. megérzik előre a bajt, vagy a jó történéseket előre. Rájuk még sem mondják hogy ilyen nincs, állatoknál teljesen elfogadják. De ha már egy ember képes ilyenre, azt már kinevetik. Pedig ugyan úgy biológiai lény. Az ember 20X jobban képes az intuíció elsajátítására mint az állatok, kivéve a palackorrú delfint és a sivatagi rókát. Náluk jobb megérzőképességgel bíró faj nincs jobb a Földön. De csak a Földön!

2011. júl. 20. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
:O
2011. júl. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

" Természet feletti képességek nem léteznek, mivel minden a természetben van. De senki sem tudd csak úgy lebegtetni valakit, meg ilyenek, mert ezek nem léteznek. "

Ufo témában beszélgetünk erről, földön kívüliek vannak képességek pedig nincsenek ez valahogy nekem üti egymást. Ha van akkor vagy mindkettő vagy egyik sincsen.

Csak bele kell gondolni abba,hogy elő fordul az emberrel,hogy jön egy érzése " fordulj vissza meny haza, ezzel a emberrel jó lesz vigyázni, érzetünk támad,hogy a poharat az asztal széléről beljebb kéne tenni s 1-2 perc s már koppan is a pohár).

Minden épül valamire mindennek lehet alapja akkor ez mért ne lehetne a természeti képességek alapja vagy nevezzük aminek akarjuk.


tegnapelőtt 20:13

2011. júl. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Igen, nekem elmondták a lottószámokat, én vittem el a nagy nyereményt.
2011. júl. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
persze nekem azt adták h én hugyozok a világon a legtöbbet ;)
2011. júl. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 Bunkoo válasza:
2,5-be kaptam lézer szemágyút fasza!
2011. júl. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!