Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ez mi lehet? Más is látott...

Ez mi lehet? Más is látott már ilyet?

Figyelt kérdés
Tegnap éjfél körül voltam kinn, jó idő volt, hűvös volt a levegő, kellemes melegen simogató szellő is fújdogált olykor. Egyszer egy villanás láttam az égen a szemem sarkából. Aztán megint odanéztem és egy kis idő múlva megint, és utána is úgy tűnt mintha lenne ott valami de csak 1 rövid ideig. Ilyet már tavaly is tapasztaltam, de nem repülő volt, vagy műhold, vagy nemzetközi űrállomás, csak egyszer villant 1 helyen. Fogalmam sincs, ti mit gondoltok?
2011. júl. 18. 11:22
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Vigyázz jönnek az UFÓK érted !! Gyorsan építs egy bunkert magadnak és a családodnak :) !! Vigyél magaddal minden állatból 2 db-ot egy nőstényt és egy hímet ! Mert ha megérkeznek az UFÓK megszállják a földet ! És csak a te kezedben marad az emberiség sorsa !
2011. júl. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Ti olyan hülyék vagytok, hogy az már fáj. Egyáltalán nem mondtam, hogy UFO volt (mondjuk az, mivel nem tudom hogy mi volt és ugye az UFO azonosítatlan repülő tárgyat jelent), csak kíváncsi vagyok hogy van-e valakinek valami ötlete. "Sokan írtak már lehetséges megoldást, de te mindre rácáfolsz" tán csak nem azért, mert tényleg nem hasonlított egyikre sem?????


1. Nem repülő volt. Ha igen akkor kíváncsi lennék milyen repülő az olyan amely villan egyet, aztán pár másodperccel később ugyanott villan még egyet, de aztán semmi...


2. Hullócsillagot már sokat láttam, és köze nincs ehhez, teljesen más a kettő


3. Villámra sem hasonlított, mert ez csak 1 kis ponton volt, mint egy vakuvillanás, ráadásul tiszta volt az ég (mondjuk ezt nem tudom, hogy akkor is előfordulhatnak-e elektromos kisülések, de nem olyan volt)


4. "Torony" se lehetett ugyanis nem a távolban láttam, hanem majdnem felettem a magasban


5. A csillagrobbanás vagyis szupernóva az, amire gondoltam én is, de azzal meg nem vagyok tisztában hogy mennyire látszik, vagy hogy milyen az egész

2011. júl. 22. 20:03
 23/27 anonim ***** válasza:
csillagrobbanás lehetett :) felrobbant a csillag, egy közelit pedig a ugyszintén felrobbanthatott, mint egy láncreakció
2011. júl. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Tűzijáték ? Vagy lehet hogy süllyedt valami hajó és ez volt a vész jelzése és te meg nem siettél a segítségükre !! Ilyet !!
2011. júl. 23. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
angyal :)
2011. aug. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Tegnap este is láttam, ráadásul kétszer a dupla-villanást, kb 1 óra különbséggel! Szinte ugyanott volt mind a két esetben. Ma is kimegyek szerintem
2011. aug. 14. 20:41
 27/27 anonim válasza:

hát ha ilyen gyakran látod ugyanott, akkor csillagrobbanás nem lehet. aztán lehet, hogy valami fény visszavillan a földről, és azt látod olyan magasan, és semmi különöet nem észlelsz utána. nem kell a fénynek akár olyan halványnak lennie, lehet olyayn éles kis pötty is :)

persze nem akarok ellentmondani, csak próbálok valamit kitalálni, hogy mi lehet :)

2011. aug. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!