Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ez mi lehet? Más is látott...

Ez mi lehet? Más is látott már ilyet?

Figyelt kérdés
Tegnap éjfél körül voltam kinn, jó idő volt, hűvös volt a levegő, kellemes melegen simogató szellő is fújdogált olykor. Egyszer egy villanás láttam az égen a szemem sarkából. Aztán megint odanéztem és egy kis idő múlva megint, és utána is úgy tűnt mintha lenne ott valami de csak 1 rövid ideig. Ilyet már tavaly is tapasztaltam, de nem repülő volt, vagy műhold, vagy nemzetközi űrállomás, csak egyszer villant 1 helyen. Fogalmam sincs, ti mit gondoltok?
2011. júl. 18. 11:22
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
kilőttek egy kémrepülőgépet :-)
2011. júl. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
nem igaz ezek reptoidok voltak
2011. júl. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem az auchan hörcsögök bevásárolni voltak és vettek távirányítós repülőgépet, aztán túl magasra mentek majd beléptek a légkörbe és szénné égtek. Más magyarázat nincs.
2011. júl. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 mr.brown válasza:
Valószinüleg csak villám volt a távolban.
2011. júl. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

a villanások nagyon gyakoriak a világűrben... hullócsillag, meteorit, elpusztulo távoli csillag, villám (ez persze nem az űrben) repülőgép fénye, azok a tornyok amik jeleznek a repülőgépeknek (nemtudom mi a nevük), akármi lehetett! sokan írtak már lehetséges megoldást, de te mindre rácáfolsz, nem is éppen a legerősebb ellenérvekkel...

mint pélául: kétszer villant, vagy rövid volt, vagy nem hasonlitott a hullocsillagra.... te csak el szeretnéd könyvelni hogy láttál egy UFO-t... erre is valahogy rá akarsz majd cáfolni, hogy bemeséld magadnak az UFO-dat szóval avgy elhiszed hogy nem az volt, hanem pl egy hullócsillag, vagy it a válaszod: AZ EGY ŰRLÉNY VOLT AKI AZÉRT JÖTT HOGY MEGEGYE A KISUJJADAT!

2011. júl. 22. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim válasza:
Rágyujtottak egy spanglira az ufok.
2011. júl. 22. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 Won ***** válasza:

lehet, hogy egy Orb, azaz energiagömb volt. De az nem UFO, hanem egy kósza energia.


Won

2011. júl. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
én tudom mi volt egy repülő csak alacsonyan szált
2011. júl. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:
szerintem freddie krüger vagy jason voohres volt,de erősen javaslom hogy szokj le a horrorról :)
2011. júl. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
csak, nyugi...nyugi, elöttünk az örökkévalóság !
2011. júl. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!