Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerinted létezhet 404 "gondol...

Szerinted létezhet 404 "gondolkodó" köve?

Figyelt kérdés

"404 válasza:


Kedves kérdező!


Valóban van olyan kő ásvány múzeumban amely világít. De olyan kő nincs a Földön, mely olyan erősen világít, hogy ha sokáig nézed megfájdul a szemed. Néztél már bele 500W -os reflektor lámpába? Nos, olyan ereje van. Nem hinném hogy a múzeumban lévő köveknek ehhez hasonló fényereje lenne. Ez nem egy egyszerű kő. Ez különleges kő, mely önálló intenzitással világít, hol kicsit, hol vakító fénnyel, váltakozva, ritmikusan, de viszont néha nem váltakozva hanem egyenletesen. S mindezt maga dönti el mikor milyen erősen és meddig világítson. A barátaim el is nevezték gondolkodó kőnek, mert gondol egyet és felerősödik a fénye, utána vissza le.

De persze nem áll szándékomban senkit sem hitegetni, mert tudom hogy bármit írnék azok úgy is csak szavak. De gondoltam szólok hogy ez a kő néha olyan erővel világít hogy egyszerűen nem bírok ránézni sokszor el kell hogy forduljak tőle. Ilyen követ nem találtok sehol csak nyugodtan nézelődjetek :)"


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__1822..


Mitől és hogyan gondolkodik ? Miért nem azzal fűti a alkását és táplálja energiával a készülékeit ?


2011. máj. 24. 13:31
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Kiráy vagy I ! :D


"Az is lehet hogy nem is kő csak 404 azt hiszi hogy az."


Azt hiszem ezzel egyetérthetünk és itt le iz zárhatjuk :LOL


A világító gyurmalinnak van ilyen tulajdonsága, ha levágja akkor világít a levágott részt is. Nem tanult 404 ásványtant, ezt nem róhatjuk fel neki.


Akkor vonatkoztathatjuk az összes hozzászólására, az sem igaz, csak azt hitte 404 hogy az !


Itt a pont !

2011. máj. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
sztem 1 kőnek elég ideje van gondolkodni. csak gubbaszt ott a földön, vagy az asztalon és jár az agya, néha néha megzavarja valami nesz, akkor figyel és vááár. az is előferdül, h retina műtétet hajt végre, egy erős fény segítségével majd amikor már eleget strapálta magát, megérti az univerzumot és felemelkedik 1 magasabb kőlétsíkra. ahol tovább él kőenergiaként.
2011. jún. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

"Miért nem azzal fűti a alkását és táplálja energiával a készülékeit?"


Fűtöttél már kővel?

2011. okt. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Létezni létezik. még azt el is hiszem hogy világít a sötétbe mert sok hasonló ásvány van a földön is ami a sötétbe világít igaz nem ennyire. De ha azt mondaná repül is és megszólal azt már nem hinném el.
2011. okt. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Én hinnék 404nek ha nem 4 eléggé fake beszámoló lenne róla külső megfigyelőktől és azt a követ normális felbontásban tette volna közzé. Az az indavideós cucc még gif-nek is vicc.
2011. okt. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
a 42%-os nem dumál!
2011. okt. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

19:09 akkor dumálok ha akarok és nem sérti a kérdezőt. :P

42% meg azért van, mert ezeket a reptoidos dolgokat gyakorta szétoffolom és sokat trollkodom ilyen témákban, most nem tettem így most az szól be aki nem is felétételezi az életet a földön kívül.


Én elhiszem hogy van(élet valahol messze), de az meredek, hogy mind idejön.

2011. okt. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!