Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerinted létezhet 404 "gondol...

Szerinted létezhet 404 "gondolkodó" köve?

Figyelt kérdés

"404 válasza:


Kedves kérdező!


Valóban van olyan kő ásvány múzeumban amely világít. De olyan kő nincs a Földön, mely olyan erősen világít, hogy ha sokáig nézed megfájdul a szemed. Néztél már bele 500W -os reflektor lámpába? Nos, olyan ereje van. Nem hinném hogy a múzeumban lévő köveknek ehhez hasonló fényereje lenne. Ez nem egy egyszerű kő. Ez különleges kő, mely önálló intenzitással világít, hol kicsit, hol vakító fénnyel, váltakozva, ritmikusan, de viszont néha nem váltakozva hanem egyenletesen. S mindezt maga dönti el mikor milyen erősen és meddig világítson. A barátaim el is nevezték gondolkodó kőnek, mert gondol egyet és felerősödik a fénye, utána vissza le.

De persze nem áll szándékomban senkit sem hitegetni, mert tudom hogy bármit írnék azok úgy is csak szavak. De gondoltam szólok hogy ez a kő néha olyan erővel világít hogy egyszerűen nem bírok ránézni sokszor el kell hogy forduljak tőle. Ilyen követ nem találtok sehol csak nyugodtan nézelődjetek :)"


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__1822..


Mitől és hogyan gondolkodik ? Miért nem azzal fűti a alkását és táplálja energiával a készülékeit ?


2011. máj. 24. 13:31
1 2 3
 1/27 BlackSword ***** válasza:

Mert ez az egész beidézett szöveg ugyanolyan mese, mint 404 összes okoskodó válasza...

De voltaképpen ő már elérte azt, amit akart... Az a 15 perc hírnév már régen megvan neki... Bár én szerintem egy fórum bolondjának lenni nem érdem...

2011. máj. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
nem érdekel
2011. máj. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Hát én láttam a követ pedig nem tudom a jelszót! Egyszerűen megnéztem a profilját a videomegosztóján és ott volt a kő. Tényleg nagyon erősen világít.
2011. máj. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Erősen világit??? simmán meglehet csinálni!!!! egy lámpa oszt csá,, csak a vadbarmok hiszik el a fő vadbarom meséit!!!!
2011. máj. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
MEHOGY GONDOLKODÓ KŐ, ISTENEM.....
2011. máj. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
64%

Imádom 404et és UFO kutatót mindkettőbe halálosan szerelmes vagyok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szerintetek melyiknek van nagyobb hímvesszője????

2011. máj. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
"Simán meg lehet csinálni!" Akkor világíts meg egy követ légyszi és tedd már fel hagy lássam mennyire világít de úgy csináld hogy csak a kő világítson a rávetődő fénysugarat valahogy töröld ki ami megvilágítja a követ. Ha már ennyire simán megy akkor csináld már meg nekünk ne csak a szád járjon okoska :D
2011. máj. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Mi nemhülyítjük a népet ! És nem pazarolom ilyen hülyeségekre az időmet, de ha akarod hogy megcsináljam fizess érte.


Tisztán látszik, hogy felűlről világította meg. Erősen FÉYLIK, de nem világít a teteje. Mert a nagy fénytől már a fényszórás miatt nem is látszik az alakja. Alúl viszont ahova nem jut felűlről a fény, teljesen sötét !


[link]

2011. máj. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
jajj istenem nincs megvilágítva. Látsz valami rá áradó fényt vagy mi az isten? Látsz valami fényt ami rámegy a kőre? Amúgy meg arra nm gondoltál ha egy követ úgy meg lehetne világítani mint ahogy 404 ét gondolod akkor annak a kőnek tükörből kéne lennie vagy olyan anyagból ami visszaveri a fényt? Próbáld ki otthon világíts rá egy kőre és nézd meg hogy attól a kő nem fog fénytől áradozni hogy rávilágítasz ugyanis a kő elnyeli a fénysugarakat nem visszaveri. Ettől jobban már én se tudom elmagyarázni inkább otthon próbáld ki majd meglátod.
2011. máj. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Te nem tanultál fizikát, mert zagyvaságokat beszélsz !


Nézd meg ezeket a köveket ! Láthatjátok hogy intenzívebben világít még alúl is,mint amennyire 404 megvilágította az övét felülről :D [link]


Nem nagy dolog a köve már 700ft ért kasz 10 db-ot

[link]


Az hogy miért tűnik fényben áradónak, arra a fényképezési technika a válasz, de hiáby magyaráznám, mert te szt sem érted, mint ahogyan a fizikát sem


Itt ez a kő, ami még csak eleve nem is világító, csak úgy van lefényképezve nagy fényben


[link]

2011. máj. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!