Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Tih isztek 404-nek?

Tih isztek 404-nek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 15. 13:35
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
Én meg úgy vagyok vele, hogy Hitler mögött is állt valaki, aki irányította a dolgokat. Erre már gondolt valaki?
2011. máj. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
Úgy érted egy idegen (ufó) hatalom?
2011. máj. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
Sokat beszélgettem vele msn-en és mutatott egyszer egy videót ami meggyőzött, egy idegen fejét láttam, élethű volt, amiről hámlott egy kicsit a bőr... Nem hazudik nincs rá oka... Amit mond az igaz ...
2011. máj. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
39%

Mennyi eszetek van nektekxD Nem léteznek se szellemek, se isten, sem a Földön mászkáló UFO-k, sem démonok, Hitler régen meghalt, és semmilyen formában nem él! 404 meg butítja a népet.


17:28 válaszán pedig k*rva nagyot röhögtemXDDD

2011. máj. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
50%-ban hiszek neki.
2011. máj. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:

Nem hittem volna, hogy ilyen hamar igazolja valaki a feltevésemet, de sikerült. :D


Élő példa 22:13-as válaszoló eme soraimra:


"Nevetségesnek tüntetik fel, hogy mindenki más is nevessen rajta, és lenézze, eltiporja azokat az embereket, akik a spiritualitást követik. Akik teljes mértékben szkeptikusak, és elutasítanak mindent, azok sajnos már átestek a Háttérhatalom agymosásán, és elérték a céljukat. "


:D

2011. máj. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:

22:13 vagyok

22:55 hát még jó hogy röhögök az ilyen f*szságokon, de am meg besz*ptad, mert pl. semmilyen médiumot nem nézek, a tudományokban hiszek, a puszta tényekben, és nem az olyan f*szságokban mint a szellemek stb. és am tudod hogy mire jók ezek az összeesküvés elméleteid? arra hogy koptasd billentyűzeted... és bocsánat amiért én nem ringatom magam aliz csodaországába

2011. máj. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
84%

Elárulom neked, drága barátom, hogy a tudományod lószart sem ér, mert azok is azt hazudnak neked, amit csak akarnak. ;) Azok a tények talán mégsem akkora tények, mint amekkorának hiszed őket. :) A tudósok is mind csak bábok. :)


Ne legyél vak... Szerinted mitől van ennyi primitív ember? Azért, mert SZÁNDÉKOSAN, a TV-n, rádión, újságokon keresztül lebutítottak mindenkit. Ez nem összeesküvés elmélet, csak ki kell lépned az utcára, és meglátod az eredményét. Csak meg kell nézned az állandó agressziót, a feszültséget, az aggodalmat, a gyűlöletet. És ezt mind a média szította, nem véletlen. Ezért tart ott az ország is, ahol, mert szétziláltak bennünket.


De ha már a tényeidnél tartunk: Azt például elhiszed, hogy a világháborúk elején már réges régen felosztották a területeket, a határokat? :) Ez is csak egy összeesküvés elmélet volt, de mára már bizonyított tény. :)


Ebben a kurv@ világban semmi sem az, mint aminek látszik. A valód igazságot se a mélyentisztelt tudományod, sem pedig a kormányok nem fogják felfedni. Nem fogják felfedni a magyarok valódi történetét, meg úgy egyáltalán az emberiség történetét sem. Az iskolákban is a hazugságot terjesztik, és teletömik a diákok fejét haszontalan dolgokkal. Én már csak tudom, hisz ebben élek. :)


Na, ilyen dolgokról ugye nem szólt a drága tudományod egy szót sem, nem igaz?

2011. máj. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és még valami: DE, pontosan TE ringatod magad alíz csodaországába, ha elhiszed, hogy ezen a sárgolyón minden a legnagyobb rendben van, semmit sem titkolnak az emberek elől, és az emberek butasága is csak az evolúció eredménye! :))
2011. máj. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:

Szándékos butítás mindig is volt és mindig is lesz. Én csak azt tudom, hogy amit a suliba tanultam zagyvaságokat azokat már rég elfelejtettem szerencsére és csak az maradt meg amit a hétköznapokban használok. Tehát már nem fújom kívülről Petőfi Sándor életét és nem keresem a tangens kotangens táblázatban az egyenleteket mert nincs rá szükségem ahhoz hogy éljek.

Tudtátok hogy az emberek egyre hamarabb öregednek? Na ez mitől van? És ezt már anyukám is észrevette és ő körzeti orvos volt igaz már nyugdíjas. Azt mondta hogy az emberek rohamosan öregszenek és ez nem lehet a véletlen műve. Valami okozza ezt. 25-30 évesek bőrén öregség foltokat lát és az ő idejében ez abszurdnak számított.

2011. máj. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!