Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Tih isztek 404-nek?

Tih isztek 404-nek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 15. 13:35
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:
Kedves 14:50-es miből gondolod hogy egyedül vagyunk? Akkora a világűr, kár lenne elpazarolni egy ilyen kis bolygóra. No meg lehet hogy a naprendszerünkben csak mi vagyunk de még annyi más bolygó van és annyi Nap.
2011. máj. 15. 15:04
 12/41 A kérdező kommentje:
Ja és bocsi! Ti hisztek?*
2011. máj. 15. 15:05
 13/41 anonim ***** válasza:
Hát ha pl. Hitlert klónozták akkor elméletileg lehet 10 éves csak hihetetlen.
2011. máj. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
Gondolom, ha az idegenek elvileg klónozni tudnak, akkor sokkal meredekebb dolgokat is. Bazz és miért pont Hitler? Csak azért, mert ő úgy vonult be a történelembe, mint egy mumus és mindig vele példálóznak, mert ő volt a "legutóbbi" olyan ember, akit gonosznak minősítettek. Persze ő sem volt egy kedves ember, de a történelem során voltak nála sokkal durvább, kegyetlenebb emberek is, ott van például Nero..
2011. máj. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom hogy Hitlerrel mi van most. Már biztosan meghalt. Viszont tényleg nem az ő koponyáját őrizték éveken át. A kutatók génmintát vettek a koponyából és kiderült hogy egy 30 valahány éves nő koponyája. Innentől kezdve akármi történhetett Hitlerrel. És ő akarta felvenni a kapcsolatot idegen lényekkel nem az idegenek keresték fel Hitlert!
2011. máj. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:

14:50 honét veszed?

amiről az emberiség nem tud az nem is fáj nekik.

én az 1 évben ovlastam olyan cikkeket ami arról szolt eddig kettő olyanról halottam akik feltörték NASA-t és találtak sok olyat amit titkolnak! mind2 ember azt mondja.

szóval valami lét van kint!

2011. máj. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy van kint valami, egyszerűen csak a világot irányító szervezet mindent eltitkol, mert az az érdekük, hogy káoszt, tudatlanságot, és negatív energiákat szítson, szabadítson el a Földön, ezzel romba döntve mindent. Ha bizonyíték kell, csak nézzetek szét a világban, a TV-ben, hogy mi folyik itt, miket sugároznak. Alapjaiban akarják eltüntetni a spiritualitást, mint HELYES UTAT, hogy nehogy bárki is kövesse, mert akkor egyből rájönne, hogy hazugságokat terjesztenek. Nevetségesnek tüntetik fel, hogy mindenki más is nevessen rajta, és lenézze, eltiporja azokat az embereket, akik a spiritualitást követik. Akik teljes mértékben szkeptikusak, és elutasítanak mindent, azok sajnos már átestek a Háttérhatalom agymosásán, és elérték a céljukat. Ez a nagy büdös igazság!
2011. máj. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:28


Igazad van! Már én is észrevettem hogy megy az agymosás. Régen nem hittem ebbe de egyre jobban látom én is.

2011. máj. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
Ha klónozták, tényleg lehetséges. De azt mondta hogy hitler, nem pedig a klónja. Amúgy nem mondta senki hogy az idegenek klónozták. Már mi is tudunk állatokat klónozni. Talán a németeknek embereken is sikerült. Na mindegy, ne térjünk el a témától.
2011. máj. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:

Miért ha én igen akkor te is fogsz hinni? Vagy miért kérdezed? Tudtommal mindenki abba hisz amibe akar nem?

Fogyatékosnak nem nevezném mert ahhoz túlságosan is érthetően beszél és fogalmaz. Mivel nem láttam bizonyítékot tőle ezért nem tudom hazudik e. Végül is annyira nem érdekel 404 élete. Az idegen lényekbe hiszek mivel már láttam UFOt. Én csak azért szoktam ide járni hogy a szerencsétlen agy mosott szkeptikusokon jókat röhögjek :D

2011. máj. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!