Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Tih isztek 404-nek?

Tih isztek 404-nek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 15. 13:35
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:

önvédelmi szemponból meg kell hallgatni ezt riportot:

http://www.youtube.com/watch?v=v9fMw5EkRTc&feature=feedlik

2011. máj. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
diator hol láttad te az idegen fejét?
2011. máj. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:

23:59

eddig is tudtam hogy a médiumok butítják a népet, meg azt is hogy sok információt elhallgatnak a kormányok egymás, és a saját országa elől, de belegondolsz, a középkorban az egyház butította a népet, azzal hogy nem állt szándékukban átadni a tudást, hogy kezükben tartsák a népet... de am látom rajtad hogy nem igazán használod a logikád semmilyen mennyiségben, a tudományok legalább logikusan megmagyarázhatóak, bizonyíthatóak, nem úgy mint hogy az UFO-k teremtettek minket stb. ez már tisztára mint valami south park rész, hogy az egész Föld csak 1 valóság show... de am, még mindig nem sikerült nagyobb baromságot írnod a háttérhatalmas baromságnál, miszerint az embereket megfosztják a spiritualitásuktól stb. próbáld újra, had nevessek még egyet:D

2011. máj. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:

Szíve joga mindenkinek, miben hisz. :) Csak járj nyitott a szemmel a világban, és láss be a színfalak mögé egy kicsit. Hidd el, nem alaptalanul írtam azt sem, hogy próbálják elvenni tőlünk a spritualitást. Mert ha azt elveszik tőlünk, és arra nevelnek, hogy minél jobban ragaszkodjunk a fizikai világhoz, akkor soha nem fogjuk tudni megtalálni a lelki, elemi boldogságot. Ráadásul korlátolttá, könnyen befolyásolhatóvá válunk, erkölcsök, lélek nélkül, és csak negatív dolgokat fogunk tudni magunkból sugározni, pozitívat aligha. Márpedig csak szeretettel, egészséges, pozitív életszemlélettel lehet kilábalni ebből az állapotból. De ha nekem nem hiszel, akkor majd rövidesen megérted, miről beszélek. Közeleg az idő, amikor valami olyan fog történni ezen a bolygón, ami gyökereiben változtat meg mindent.


Egyébként az idegeneket nem is fogják neked soha bebizonyítani, mert nem fog létezni olyan technika, amivel ellátogathatnánk más, távoli galaxisokba. Így nem is fogjuk soha megtudni, hogy arrafele mi létezik, s mi nem. De azért mégis abszurd, és egoista meglátás az, hogy az ember az egyetlen fejlett lény ebben a hatalmas univerzumban. Különben hallottál a Föld ikerbolygójáról? Felépítése, felszíne nagyon is hasonlít a mi bolygónkhoz, ezért ott például simán kialakulhatott élet, csak ugye az is több ezer fényévre van innen, emiatt nem tudjuk részletesen megvizsgálni, eljutni oda pedig pláne nem.


Ez az oka annak, hogy a tudomány nem tudja, tudta bebizonyítani a Földön kívüli életet.


De ez még nem azt jelenti, hogy nem is lenne. A tudományt csupán a korlátolt fejlettségünk határozza meg. Ez szab gátat a nagy felfedezéseknek, és az általad óhajtott bizonyítékoknak.

2011. máj. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
(Na meg persze a kormány, mert azt például a büdös életben nem mondaná el az embereknek, hogy az idegenek teremtettek minket, még ha így is lenne.)
2011. máj. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:

20:53-as.

Hitler amugy Szabadkőműves volt( ha valaki nem tudja szabadkőművesek titkos társaság)

am szabadkőműveségről most nem kell rosz vélemény adni mert Kossuth Lajos,meg sok nagy-kis magyar és a tagja volt mégis nem csinált rossz dolgokat.


,,Elárulom neked, drága barátom, hogy a tudományod lószart sem ér, mert azok is azt hazudnak neked, amit csak akarnak.,,

mindent fel lehet használni szóval azért nem értelmetlen akkor se ha hazudnak. 1 bot mire lehet jó? primitiv mégis feltudod használni.

és szerintem nagy titkokban tudósok nincsenek benne azok manipuláltak ,hanem a felsők körökban pl.: Usa kormánya tudhat nagy dolgokról,vagyis magyar kormány szerintem nem tud nagy dolgokról.



,,Ne legyél vak... Szerinted mitől van ennyi primitív ember? Azért, mert SZÁNDÉKOSAN, a TV-n, rádión, újságokon keresztül lebutítottak mindenkit. Ez nem összeesküvés elmélet, csak ki kell lépned az utcára, és meglátod az eredményét. Csak meg kell nézned az állandó agressziót, a feszültséget, az aggodalmat, a gyűlöletet. És ezt mind a média szította, nem véletlen. Ezért tart ott az ország is, ahol, mert szétziláltak bennünket. ,,

szeritnem média nélkül és ilyen undóritó viselkedése lenne soknak. amikor nem volt média mik voltak? akkor is háború,háború, vérünkben van az elnyomás -.-



De ha már a tényeidnél tartunk: Azt például elhiszed, hogy a világháborúk elején már réges régen felosztották a területeket, a határokat? :) Ez is csak egy összeesküvés elmélet volt, de mára már bizonyított tény. :)

én ugy tudom szabadkőművesek is benne voltak ebben.


,,Ebben a kurv@ világban semmi sem az, mint aminek látszik. A valód igazságot se a mélyentisztelt tudományod, sem pedig a kormányok nem fogják felfedni. Nem fogják felfedni a magyarok valódi történetét, meg úgy egyáltalán az emberiség történetét sem. Az iskolákban is a hazugságot terjesztik, és teletömik a diákok fejét haszontalan dolgokkal. Én már csak tudom, hisz ebben élek. :) ,,


am igazság szerint én se értek prá dolgot hogy minek tanulunk meg pár dolgot ha nem is fogjuk használni az életben?

pl.: általánosban 1 infó tanárom beismerte hogy elfelejtete a biológia alapot persze alapot mindenki tudja amire szüksége van.

ez olyan mint hogy valaki tudja hogy életében nem is fog géphez nyulni de elvégzi az informatikát meg minden ami kapcsolatos hozzá aztán mehet a kukába amti megtanult.

kb ilyen felesleges.


az emberek meg... iszonyar buták,

ennyire megakarják tapasztalni?:D

2011. máj. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:

ja és a tudomány csak a jelenlegi tudás szintett tükrözi.

pl.: ha visza repülnénk az időben 100-200 ével és vinnék magunkal mai dolgokat akkor a arégi időben azzal jőnének hogy az ördög műve és megsemisitik mert nem adnak esély az új dolgoknak,és ha később az igazi feltaláló feltalálja akkor már tiltott lesz és maradhatnak az középkori szinten.

ennyi.

2011. máj. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:

Tegnap írtam, hogy úgy vélem, hogy Hitler mögött is állt valaki. Na, most nem konkrétan nem idegen lényekre gondoltam, hanem mint általában, minden vezető mögött állnak olyanok, akik a háttérben irányítanak, és találnak egy idiótát, akit bábként mozgatnak. Azonban az is lehetett Hitlerrel, Sztálinnal vagy éppen III. Mswatival is, hogy olyan spekulánsok voltak, hogy túljártak irányítóik eszén, mert ugye léteznek olyan emberek, akik puszta nézésükkel is ölnének, és a legtöbben inkább bólogatnak nekik, minthogy szembeszállnának.

Egyébként az emberek többsége rendkívül gyenge értelmi képességgel bír. Van 1-2, akik túlteljesítenek, de az nagyon ritka. Ezen ne is csodálkozzunk, hiszen mi mást tanulhat mondjuk egy 10-12 éves gyerek a tv-ből, amikor oylan műsorok vannak mint a Való világ, meg stb agyatlanságok...

2011. máj. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
50%ba hiszek de csak azért mert én is tudok telepátiával beszélgetni. Földönkívüliekkel még nem próbáltuk nem is szeretnénk csak családon belül használjuk a telepátiát.
2011. máj. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 H.Jani ***** válasza:
Én igen.
2011. máj. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!