Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A földönkívüliek mért rabolnak...

A földönkívüliek mért rabolnak el éjjel engem?

Figyelt kérdés

Tudni kell rólam hogy én éjszaka sose alszok csal nappal. De tegnap éjjel este 10kor már lefeküdtem mert fáradt voltam. Ma reggel kelek fel és a lábamon, a könyökömön és a mellkasomon tele vagyok lila és zöld foltokkal és szúrásnyomokkal. Még ha alvajáró is lennék és összetörtem volna magam akkor is mi okozta a szúrásokat? Kizárt hogy magamat szurkáltam volna!

Főleg 404 és UFO kutatók válaszát várom nagyon! Remélem válaszolnak. Ha volt már valakinek ilyen ő is válaszoljon hogy szerinte mi csinálja ezt.

Le is fényképeztem a szúrás nyomokat és a foltokat reggel magamon. De nem tudom hova kell feltölteni hogy 404 nek mire este jön megmutassam a képeket. Segítenétek hova töltsem fel a képeket neki?


2011. márc. 23. 10:53
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
0%

"404 Nem is tudom mit mondjak! Végre valaki nem röhög ki! "


végre valaki, aki nálad is nagyobb kamus:)

2011. márc. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 tetris ***** válasza:

Esetleg bekamerázhatnád éjszakára a szobádat, hátha meg lehetne őket lesni "munka" közben.

A veled egy házban élő családtagokat is érdemes lenne megkérdezni, hogy tapasztaltak-e éjjel valami furcsaságot.

A kertben is körül kéne nézni, vannak-e olyan nyomok, amik gyanusak. Ezeket addig rögzíteni, lefotózni, amíg még nem mosódnak el. Már ha vannak.

Utána lehetne nézni, hogy volt-e tegnap éjszaka áramkimaradás, mert az is lehet egyfajta bizonyíték arra, hogy ott jártak.

2011. márc. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 hejj ***** válasza:
85%
lehet, h hülyeség, de legközelebb kifeszíthetnél egy madzagod a fejed fölé, mikor ágyban vagy úgy, h a megpróbálsz felülni szakítsd el vagy lazítsd ki...ha másnap is érintetlen a madzag, akkor aludtál, és semmi nem történt..( én itt most az alvajárásra gondolok konkrétan..egyébként meg ha teljesen biztos vagy az ufókban, akkor elkéne menni és alávetned magad egy hipnózisnak (KOMOLYAN!) ki tudja mit rejteget a tudatalattid
2011. márc. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ezek nem egyszerűen fogják és elviszik az embert, hanem elteleportálják, vagy valami ilyesmi...
2011. márc. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:
Egy UFO magazinba olvastam hogy átvisznek a falon is.
2011. márc. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:
Na mi történt? Mit mondott 404? Megoldottátok az ügyet? Azóta raboltak el megint?
2011. márc. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:
besz.arok. nem jeleníti meg a képeket. vki segítsen, RÖHÖGNI AKAROK XDD
2011. márc. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 A kérdező kommentje:
Igen beszéltem 404 el E-mailbe én nem azóta nem raboltak el.
2011. márc. 27. 00:47
 59/60 anonim ***** válasza:
Mér nem nyomtad orrba őket? Engem elrabolnának szétverném őket!
2011. márc. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:
LOOOL
2013. szept. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!