Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A földönkívüliek mért rabolnak...

A földönkívüliek mért rabolnak el éjjel engem?

Figyelt kérdés

Tudni kell rólam hogy én éjszaka sose alszok csal nappal. De tegnap éjjel este 10kor már lefeküdtem mert fáradt voltam. Ma reggel kelek fel és a lábamon, a könyökömön és a mellkasomon tele vagyok lila és zöld foltokkal és szúrásnyomokkal. Még ha alvajáró is lennék és összetörtem volna magam akkor is mi okozta a szúrásokat? Kizárt hogy magamat szurkáltam volna!

Főleg 404 és UFO kutatók válaszát várom nagyon! Remélem válaszolnak. Ha volt már valakinek ilyen ő is válaszoljon hogy szerinte mi csinálja ezt.

Le is fényképeztem a szúrás nyomokat és a foltokat reggel magamon. De nem tudom hova kell feltölteni hogy 404 nek mire este jön megmutassam a képeket. Segítenétek hova töltsem fel a képeket neki?


2011. márc. 23. 10:53
1 2 3 4 5 6
 31/60 A kérdező kommentje:
tetrisz kímélj már a hülyeségeddel jó? Este lefekvéskor még semmi nem volt rajtam. Reggel felébredtem és akkor láttam meg őket. A csavarhúzós baromságot is hadjuk már tudod milyen fertőző egy szerszám? Hülye lennék szerszámokkal szurkálni magam. A hátam meg különösen. Jobb dolgom is van annál mint h gyerekeket hitegessek. 35 éves vagyok és komoly gondolkodású, és elfoglalt. De most ennek muszáj utána járni. Na megyek majd jövök este.
2011. márc. 23. 15:12
 32/60 tetris ***** válasza:
Hej, te pukkancs! Én csak próbáltam valami reális választ találni ezekre a sérülésekre.
2011. márc. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 anonim ***** válasza:
Menny be az rtl-be, fókusz+híradó, és még pénzt is keresel vele
2011. márc. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:

Jézusom :::.. :DDD a képek többsége a lábadon van ami arra utal hogy egész nap rövid nadrágban mászkáltál és valami szar meg csipet....


Vagy a másik valószínűbb logikus magyarázat hogy a szobában ahol aludtál van egy pókcsalád, és ezért mert este elaludták megcsíptek, tudni kell hogy a pókok este akcióznak. Amúgy meg ez azért volt mert ha mindig reggel alszol, akkor nem támadnak meg a pókok mert akkor ők is alszanak.


De lehetett szúnyog is, nem vészes pár csípés előfordul...


Nem hinném hogy ufók raboltak el, és még nem is vagyok szkeptikus...

2011. márc. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim ***** válasza:
ja és igen, lehet hogy aids-es beteg vagy, vagy mondjuk este nem takaróztál be ami máris megmagyarázza azt hogy valami meg csipet !!!! miből gondolod hogy ufók raboltak el!! "-.-"
2011. márc. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:

Ez vámpír volt, kétségtelen.:)

A sárga foltot jól írták, az régi lehet (azért sárga), a másik friss.Este alvajártál és beleestél a rózsabokorba.Vagy közeleg április elseje és megtréfáltak (vagy te minket és majd ápr. 1-én bevallod, hogy kamu)

Na majd este visszanézek, hogy 404 milyen elmés magyarázatot ad.:)

2011. márc. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 A kérdező kommentje:
Na még nem írt 404 ugye? Úgy hallottam 404 orvos is vagyis csak volt mert elvették az engedélyét. De ha orvos volt akkor csak tudja mik ezek rajtam!
2011. márc. 23. 19:10
 38/60 anonim ***** válasza:
kamu, de legalább van benne fantázia
2011. márc. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 M@x ***** válasza:

Ez tényleg bármi lehet, de ha tényleg meg akarod tudni, akkor próbáld ki 404 tapaszos módszerét.

De előbb várjuk meg az ő válaszát, hogy mit szól hozzá.

2011. márc. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:
Miért veszel a szőrös lábadra egy lányzoknit?
2011. márc. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!