Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A földönkívüliek mért rabolnak...

A földönkívüliek mért rabolnak el éjjel engem?

Figyelt kérdés

Tudni kell rólam hogy én éjszaka sose alszok csal nappal. De tegnap éjjel este 10kor már lefeküdtem mert fáradt voltam. Ma reggel kelek fel és a lábamon, a könyökömön és a mellkasomon tele vagyok lila és zöld foltokkal és szúrásnyomokkal. Még ha alvajáró is lennék és összetörtem volna magam akkor is mi okozta a szúrásokat? Kizárt hogy magamat szurkáltam volna!

Főleg 404 és UFO kutatók válaszát várom nagyon! Remélem válaszolnak. Ha volt már valakinek ilyen ő is válaszoljon hogy szerinte mi csinálja ezt.

Le is fényképeztem a szúrás nyomokat és a foltokat reggel magamon. De nem tudom hova kell feltölteni hogy 404 nek mire este jön megmutassam a képeket. Segítenétek hova töltsem fel a képeket neki?


2011. márc. 23. 10:53
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
32%
Ez engem is érdekelne, finoman szólva... elég muris. :D
2011. márc. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim válasza:
23%
Sztem egy kicsit bolond szegény!! A szőrös lábát mutogatja söt még rózsaszin meg virágos női zoknit vesz fel mellé!! Ez KAMU KAMU KAMU KAMU!!
2011. márc. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 A kérdező kommentje:
404 a képek a 2. oldalon vannak!! Remélem válaszolsz.
2011. márc. 23. 21:44
 44/60 404 ***** válasza:
82%
Tudom kik szúrnak háromszögű műszerrel. Nyugi steril és pontos munkát végeznek, erre jobban ügyelnek mint mi magunk, csak más módon fertőtlenítenek. De azért ártani nem árt be jódozni a sebeket. Bár sok értelme nincs hisz egész a csontig szúrják, majd abba ismét egy kisebb szúró tárgyat szúrnak amit a csont szövetbe fúrnak bele, te meg csak felületesen tudod fertőtleníteni, belsőlegesen nem. Ne aggódj, steril és precíz munkát végeznek még eddig senkinek nem fertőződött el, intelligens lények ezek és jól tudják hogy fontos a sterilizálás. A foltok azok zúzódások. Talán ahogy menekültél elestél és beverted a térded és a könyököd. Írj privát levelet, segítek, csak előtte felteszek pár kérdést emailban.
2011. márc. 24. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:
0%
Mért figyelnek oda a sterilizálásra? Minek az?
2011. márc. 24. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
97%

Orvos ezzel nem sokat tud kezdeni, de mégis jobb lenne neki megmutatni, legalább az esetleges fertőzések elkerülése végett, hogy rendesen legyenek kezelve a szúrott sebek.

Amiket leírsz ,amiről fotót raktál fel, az elég tipikus sérülés "eltérítés" esetén.Sokan számolnak be térd közeli, mellkasi szúrásnyomokról azok közül, akik hasonló találkozást átéltek.Gyakran járul e mellé különféle rossz közérzet.

Ajánlom figyelmedbe Raymond E Fowler, Figyelnek minket című könyvét.Abban olvashatsz a tiédhez hasonló esetekről és fotók is vannak benne.

Azt sajnos nem tudom,mit tehetnél ellene.

2011. márc. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 A kérdező kommentje:
404 Nem is tudom mit mondjak! Végre valaki nem röhög ki! Érdemes volt ide feltenni a kérdést. Igen nagyon fájnak a szúrások és én is úgy érzem h a csontomig szúrták azokat a valamiket mivel fáj a mozgás is. Rendesen ha rá álok a lábamra még az is fáj. Most írtam meg a levelet neked és köszi a segítségedet és h komolyan vettél.
2011. márc. 24. 11:08
 48/60 A kérdező kommentje:
10:29 Köszi h hiszel nekem! Jó érzés. Ez a fájdalom mikor fog elmúlni? Szeretnék dolgozni odakinn a kertbe de nem tudok annyira fájnak a csontjaim főleg ha mozgatom akkor nagyon. Kizárt h rovarcsípés. Az nem csíp ilyen mélyre, ilyen szélesre és háromszögletesre. Csípett már meg pók az meg se közelíti ezt a fájdalmat. Nekem a csípés inkább viszketni szokott.
2011. márc. 24. 11:18
 49/60 anonim ***** válasza:
50%
Sajnos nem tudom megtippelni, mikor múlik el.Csak azt tudom javasolni, vigyázz magadra.Sajnos , egy ismerősömmel, akit már említettem itt...vele is hasonló dolgok történtek, és végül öngyilkos lett.Hogy ezek miatt-e, az nem derült ki.De én elképzelhetőnek tartom.Ez nem lehet könnyű...
2011. márc. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:
Ha lebilincselnéd magad az ágyhoz akkor is el tudnának vinni? Csak próbálok segíteni.
2011. márc. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!