Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A földönkívüliek mért rabolnak...

A földönkívüliek mért rabolnak el éjjel engem?

Figyelt kérdés

Tudni kell rólam hogy én éjszaka sose alszok csal nappal. De tegnap éjjel este 10kor már lefeküdtem mert fáradt voltam. Ma reggel kelek fel és a lábamon, a könyökömön és a mellkasomon tele vagyok lila és zöld foltokkal és szúrásnyomokkal. Még ha alvajáró is lennék és összetörtem volna magam akkor is mi okozta a szúrásokat? Kizárt hogy magamat szurkáltam volna!

Főleg 404 és UFO kutatók válaszát várom nagyon! Remélem válaszolnak. Ha volt már valakinek ilyen ő is válaszoljon hogy szerinte mi csinálja ezt.

Le is fényképeztem a szúrás nyomokat és a foltokat reggel magamon. De nem tudom hova kell feltölteni hogy 404 nek mire este jön megmutassam a képeket. Segítenétek hova töltsem fel a képeket neki?


2011. márc. 23. 10:53
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
83%
:D
2011. márc. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 A kérdező kommentje:
Nem kell kinevetni mert veled is megtörténhet! Csináltam róla egy csomó képet van bizonyítékom róla! De nem tudom hova kell feltölteni még sose töltöttem fel képet. Valaki segítene hogy 404 mire este jön már meg tudjam neki mutatni? Köszi előre is!
2011. márc. 23. 11:06
 3/60 anonim ***** válasza:
100%
www.kepfeltoltes.hu
2011. márc. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim válasza:
84%
Ezt a kérdést a bolondok házába kellene megkérdezned!! :D
2011. márc. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
75%

[link]


Tán kevesebbet kéne inni vagy szívni.

Kizárt, hogy földönkívüliek elrabolnak egy zárt lakásból vagy házból és ezt senki nem veszi észre. Ez hülyeség.

De ha megnyugtat, kapcsolj be egy kamerát éjjelre.

2011. márc. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
62%

Szia!

Ide tudod feltölteni a képeidet, majd a linket másold be a kommentedbe. Szerintem nem vagy bolond, sok minden van körülöttünk, amiről semmit vagy csak alig tudunk. Nem vagyunk mindenhatóak, még ha azt is gondolja magáról az emberiség. Szerintem megy el és hipnotizáltasd magad, abból kiderülhet, hogy tényleg UFO-k vittek el vagy más történt.

A link: [link]

Kitartás!

2011. márc. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
39%

nem a foldonkivuliek voltak Jozsi, hanem a Belabatyameknak meg mindig tartozol a multkori 2 kevert 2 froccs szamlaval. mondtak h megbokdosnek, ha nem fizetsz, hat megtettek. Ha holnap sem hozod le az 522 forintot, holnap is lesz rajtad kulserelem.


Aztan ufot is latsz majd azt garantalom.

2011. márc. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 A kérdező kommentje:
Köszi akkor feltöltöm és ide regisztrálni kell erre a képfeltöltőre? na nézzük csak
2011. márc. 23. 12:32
 9/60 A kérdező kommentje:
hogy kell regisztrálni a képfeltöltés.hu ra nem látom a regisztrációt.
2011. márc. 23. 12:34
 10/60 anonim ***** válasza:
100%
Saját szememmel láttam hasonló esetet és az illető nem volt sem drogos, sem bolond.Nem tudom sajnos, mit lehetne tenni ellene.
2011. márc. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!