Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A földönkívüliek mért rabolnak...

A földönkívüliek mért rabolnak el éjjel engem?

Figyelt kérdés

Tudni kell rólam hogy én éjszaka sose alszok csal nappal. De tegnap éjjel este 10kor már lefeküdtem mert fáradt voltam. Ma reggel kelek fel és a lábamon, a könyökömön és a mellkasomon tele vagyok lila és zöld foltokkal és szúrásnyomokkal. Még ha alvajáró is lennék és összetörtem volna magam akkor is mi okozta a szúrásokat? Kizárt hogy magamat szurkáltam volna!

Főleg 404 és UFO kutatók válaszát várom nagyon! Remélem válaszolnak. Ha volt már valakinek ilyen ő is válaszoljon hogy szerinte mi csinálja ezt.

Le is fényképeztem a szúrás nyomokat és a foltokat reggel magamon. De nem tudom hova kell feltölteni hogy 404 nek mire este jön megmutassam a képeket. Segítenétek hova töltsem fel a képeket neki?


2011. márc. 23. 10:53
1 2 3 4 5 6
 21/60 A kérdező kommentje:
Esküszöm az égre reggel felkeltem és ezek voltak rajtam! Rohadjak el élve ha hazudok! Van a mellkasomon is meg egy szúrás van a hátam közepén is! Ezek valami nyomkodások rajtam. De nagyon erősen nyomhatták meg hogy kékes lila foltot adjon. De van zöld folt is és sárga folt is. Érdekes. A szúrás nyoma pedig háromszög alakú és kb. 3-4 milliméteres nagyságú. Ilyen vastag tűt mi emberek nem is használunk és ami még érdekes h háromszögű a szúrás nyoma nézzétek meg ti is! Háromszögű valami ment bele a húsomba elég mélyre mert be is lilult a szúrás is. Az még ok hogy alvajáró vagyok és éjszaka össze törtem magam még ez hihető lenne de a szúrások? A szúrások a hátamon is vannak és magamnak nem tudtam volna megszurkálni. Am se vagyok holdkóros. De háromszög alakú éles tárgy lehetett ez amit belém szúrtak de minek szúrtak meg? Olyan mint ha a szúrásokból hiányozna egy kis hús is. Mint ha húst vágtak volna belőle. És háromszögű szúrás.
2011. márc. 23. 14:41
 22/60 anonim ***** válasza:

ha ilyet tudsz produkálni, akkor biztos, hogy elvittek:

http://www.youtube.com/watch?v=LS-h6ok6LcA

2011. márc. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 A kérdező kommentje:

Én nem produkálok semmit ezeket láttam magamon reggel. Várom UFO kutatók válaszát és 404-ét mert ők jobban értnek hozzá.

A képek a 2. oldalon vannak! Fent leszek éjjel is alig várom a választ!

2011. márc. 23. 14:48
 24/60 anonim ***** válasza:
Már leírtam hogy mik ezek, persze hogy ha nem kamuk, akkor egy démon okozta, csinálja ezeket
2011. márc. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 anonim ***** válasza:

Szia.

Mégegyszer kérlek, hogy menny el dokihoz, mert ezeket a sebeket fertőtleni kell és kivizsgálni. Biztok kapsz normáls ezoterikus választ, de kezeltesd a sebeket, mert veszélyes is lehet!

KÉRLEK!!!


Ági

2011. márc. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 A kérdező kommentje:
Démon? Hát nem tudom a szellemekben nem hiszek. Meg aztán egy szellem hogy tudna megszúrni? Érdekes persze nem zárkózok el tőle lehet hogy igazad van. Csak nekem egy fizikai testű földönkívüli hihetőbb magyarázat lenne mint egy szellem (démon). De én azt mondom várjuk meg 404 válaszát! Ha nem idegen lények okozták akkor fogalmam sincs mik. De valami okozta az biztos. Magától ilyenek nem jönnek létre egy testen.
2011. márc. 23. 15:01
 27/60 A kérdező kommentje:
Tényleg el kéne menni mert ha elfertőződik bajok lehetnek belőle. De mit mondjak a dokinak mi okozta? Azt nem mondhatom hogy nem tudom mert hülyének nézne!?
2011. márc. 23. 15:06
 28/60 tetris ***** válasza:

A lábad szárán alúl lévő sárgás elszineződés egy régebbi rugásból eredhet. Talán fociztál néhány hete, és megrúgtak.

A nagy lila folt egészen friss lehet, talán felborultál a bringával. A szúrások közül az egyik tényleg háromszög akakú.

Kérdésem: 1.Miért alszol nappal, miért nem éjjel?

2.A családból más is tapasztalt magán jeleket?

3. Felébredtél-e valamire éjszaka?

4. Szoktál-e inni, drogozni, szipuzni?

5. Gyógyszert kell-e szedned valamilyet?

6. Sportolsz-e valamilyen harci jellegűt?

7. Miből gondolod, hogy UFÓk voltak?

A háromszög alakú szúrásnyom eredhet egy különleges csavarhúzótól, amit kizárólag gyárakban a műszakiak használnak, és kereskedelemben nem kapható.

Egyébként az UFÓk az ilyen szőrös piszkafalábú egyéneket nem szokták zaklatni!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2011. márc. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 A kérdező kommentje:
Megfürdök jó erős sós vízbe az fertőtleníti az összes sebem. Meg megyek dolgomra aztán majd este jövök. 404 úgy is csak éjszaka szokott írni.
2011. márc. 23. 15:08
 30/60 anonim ***** válasza:

Szia,

Ha olvasod a kommentemet és még nem léptél le akkor menny el dokihoz és mondd neki az igazat felébredtél és hát ezeket találtad magadon. Aztán jobbulást! Ha nem múlnak el pár napon belül a sebek tényleg muszály el menni dokihoz.


Még Mindig Ági

2011. márc. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!