Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Összefogunk, hogy a kormányok...

M@x kérdése:

Összefogunk, hogy a kormányok mondják meg az igazságot a Földön kívüli intelligens lények létezéséről?

Figyelt kérdés

Az egyik kérdező ihletett meg, és gondoltam kiírom egy kérdésbe. Írjatok ötleteket is, hogy hogyan tudnánk megcsinálni, vagy felhívni magunkra a figyelmet.

Előre is köszönöm mindenki válaszát még akkor is ha durva, goromba, de ez mutatja, hogy érdekli a téma ,és hogy elolvasta a kérdést.


2011. márc. 2. 15:11
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/83 anonim válasza:
emberek ennyi volt a lelkesedés? ilyen hamar feladjátok? vagy csináltatok már valamit?
2011. dec. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/83 anonim ***** válasza:
Igen csináltunk, Max és én összegyűjtöttünk 200 embert, elutaztunk Amerikába az USA-ba és szétrongáltuk a fehérházat. Barack Obama-t elkaptuk, kifaggattuk és elmondta, hogy 2030-ban eljönnek földönkívüliek elfoglalni a földet. Erre már készül a Pentagon, tehát nincs mitől félni. Legalábbis Obama ezt mondta, szerintem nincs sok esélyünk ellenük.
2011. dec. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/83 anonim válasza:
Nekem meg nem szoltatok? :D
2011. dec. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!