Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Összefogunk, hogy a kormányok...

M@x kérdése:

Összefogunk, hogy a kormányok mondják meg az igazságot a Földön kívüli intelligens lények létezéséről?

Figyelt kérdés

Az egyik kérdező ihletett meg, és gondoltam kiírom egy kérdésbe. Írjatok ötleteket is, hogy hogyan tudnánk megcsinálni, vagy felhívni magunkra a figyelmet.

Előre is köszönöm mindenki válaszát még akkor is ha durva, goromba, de ez mutatja, hogy érdekli a téma ,és hogy elolvasta a kérdést.


2011. márc. 2. 15:11
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/83 anonim ***** válasza:

Nekem ezt írja:

Service Temporarily Unavailable

2011. márc. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/83 anonim válasza:
Micsoda? a videó?
2011. márc. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/83 anonim ***** válasza:
Aha.
2011. márc. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/83 anonim válasza:

Akk. tessék itt az egész sztori és 1 kép:

[link]

2011. márc. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/83 A kérdező kommentje:

Lehet hogy elértünk valamit?

Ma este RTL Klub 20:10 Fókusz!

2011. márc. 8. 18:56
 36/83 anonim ***** válasza:

Komolyan elhiszitek azt a pocsolyás sztorit?

Persze hogy kamu...

PONT AKKOR videóznak, amikor találkoznak a lénnyel.

(ha nem lett volna levideózva hihetőbb lett volna a hír, de így...)

Már attól kamu, hogy egyáltalán hozzá mernek nyúlni, belenyúl a szájába stb...

Különben is, a híradóban is mutatták volna, a tv ezzel a hírrel lenne tele, meg minden...

Ez a Napnál is világosabb hogy kamu.

Videó nélkül hihetőbb lett volna.

2011. márc. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/83 attila6 ***** válasza:
Szerintem is kamu.
2011. márc. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/83 anonim ***** válasza:

"Ha sikerül bármelyik kormánynak megállapítani,hogy élnek-e és hol,akkor azt nyilvánosságra is fogják hozni! Akik itt okoskodnak,azokkal meg nem érdemes törődni."-te agy mosott vagy!Az elsők között szerepelsz,akiket sikerült bezárni a kormány világába!Mégis,honnan veszed hogy szólnak?Szerinted még semmi nem volt? Bizonyiték?Elég ha egy hires ember nyilatkozatát idézem?Vagy az sem elég?Ha nem,dolgozz reggeltöl estig,rettegj mindentől,és légy robot,akit irányitanak!Nekem saját elmém van,azt szeretem használni!És nem hagyom,hogy mások helyettem gondolkozzanak!!!!! "A hajóik jóval meghaladták a miénket!Méretben és technológiában egyaránt!Ember!Nagyok és fenyegetőek!Kétségtelen egy ürállomás létezése!-Neil Armstrong


És akkor itt van még ez is!Mert mindenröl szólnak,ugye?Mert aki rákérdezett az X-37-B nevü ürhajóra,azt mind lehülyézték ,és ugy viselkedtek,mint te és társaid!

[link]


http://www.youtube.com/watch?v=SDk3sfB0Iyc


nézd meg ezt is,ha tudsz józanul gondolkozni.

És még valami.Mert szerintetek nem igaz.Akkor pld a Sumérok,Maják ,Egyiptomiak égből leszálló tanitóik gondolom angyalok voltak,ugye?És ezek nem mai bizonyitékok!Vagy az égi emberek is kihaltak?

2011. márc. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/83 A kérdező kommentje:
Köszönöm 59%-os, csatlakozol?
2011. márc. 8. 19:55
 40/83 anonim ***** válasza:
Ja,és Neil Armstrong ezt a Holdra szálláskor mondta!És milyen furcsa ugye az is,hogy a hires NASA elvesztette az első Holdra szállás felvételét!Na meg az 1 800 000 fényképet sem lehet megmutatni,amit a Holdról készitettek?És ésszerü,hogy milliárdokat költenek csak arra,hogy a Holdra szálljanak kőzetmintáért?Szerinted biztos!
2011. márc. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!