Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Összefogunk, hogy a kormányok...

M@x kérdése:

Összefogunk, hogy a kormányok mondják meg az igazságot a Földön kívüli intelligens lények létezéséről?

Figyelt kérdés

Az egyik kérdező ihletett meg, és gondoltam kiírom egy kérdésbe. Írjatok ötleteket is, hogy hogyan tudnánk megcsinálni, vagy felhívni magunkra a figyelmet.

Előre is köszönöm mindenki válaszát még akkor is ha durva, goromba, de ez mutatja, hogy érdekli a téma ,és hogy elolvasta a kérdést.


2011. márc. 2. 15:11
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/83 A kérdező kommentje:

Bodor Tomi! Barátom!

Végre valaki aki komolyan veszi!

Örülök, hogy nem csak hitetlenkedő válaszokat kapok!

2011. márc. 2. 17:58
 12/83 Bretso ***** válasza:
Én nem hitetlenkedtem, sőt felvázoltam az egyetlen olyan módszert, amivel figyelne rátok a világ, nem csak ostoba, hiszékeny, álomvilágban élő holdkórosnak tartana.
2011. márc. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/83 A kérdező kommentje:
Lehet hogy nem volt egyértelmű a kérdésem, de olyanok válaszára számítottam akik benne lennének.
2011. márc. 2. 18:09
 14/83 anonim ***** válasza:

és miből gondolod ha sokan összefogunk akkor lesz valami?!

sőt miaz hogy egyátalán összefogni?!

2011. márc. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/83 A kérdező kommentje:

Mert a nagyobb szervezetek nem szeretik a tüntetéseket.

Összefogás alatt azt értem, hogy ha sok ember ugyan azt a dolgot csinálja és mindenki hozzátesz egy kicsit, a következő még egy kicsit, stb...

És a végén lesz egy tökéletes "tervünk" ami mindenkinek jó lesz.

2011. márc. 2. 18:29
 16/83 anonim ***** válasza:
Figyelj én szurkolok neked,hogy sikerüljön :D
2011. márc. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/83 A kérdező kommentje:
Kösz Kei-chan!
2011. márc. 2. 18:33
 18/83 anonim ***** válasza:

Max, majd msn-en beszélgetünk róla!

Egyébként aki akar erről beszélgetni velem, vagy akármiről, akkor ez az msn címem:


bodor_tamas@freemail.hu

2011. márc. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/83 attila6 ***** válasza:
M@x én egy 5000fős faluban vagyok szinte egyedül.Amúgy teljesen igazad van!Sok hívő kormányt győz!De 2012ben mindenki mindent megfog tudni.Persze jobb lenne ha most ébrednének fel az emberek!Emberek ébredjetek!Ébredjetek,MOST hozzunk létre egy gyűlölet mentes, jobb világot!
2011. márc. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/83 A kérdező kommentje:

Gyerünk, emberek, gyerünk!

Kell egy székhely, egy nagy csapat, egy adag bátorság, és nagy összefogás!

2011. márc. 2. 19:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!