Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha eljutok arra a szintre,...

Ha eljutok arra a szintre, hogy asztráltestemet kivetítsem, nem veszélyes e elhagyni a Naprendszert?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy a videódban hihetetlenül nagy távolságokat lehet megtenni, ugyanakkor valahol olvastam, hogy a Naprendszert elhagyni még a legjobban képzett mestereknek is csak kivételesen lehetséges, vagyis ha nagyobb hatalmú lények, akik felügyelik a rendszert ezt megengedik neki.

Az oka ennek, hogy a Naprendszer egy 3D-s "gömbbe" van elzárva, a világegyetem magasabb rezgésszámú részétől, és egy áthatolhatatlan pajzs gátolja az utazókat.


2011. febr. 26. 09:19
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
te most vagy hülye vagy, vagy pedig keversz valamit nagyon.
2011. dec. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Ha kilépsz a testedből az veszélyes mert előfordulhat hogy nem tudsz visszamenni. Volt már ilyenre példa. De elhagyni nem veszélyes vele a naprendszert. De ezt csak profi tudja megcsinálni. Ehhez legalább 20 évet kell gyakorolnod naponta 3x. Onnantól hogy kilépsz a testedből már nem fizikailag vagy jelen és bárhova el tudsz jutni. Akár bele tudsz bújni a konnektorba is és eggyé tudsz válni az áramkörrel. Át tudsz hatolni a tűzön mert nem érzel fájdalmat. Titokban meglesheted mit csinál a szeretőd. Le tudsz menni az óceán legmélyére anélkül hogy megfulladnál. Szóval 3D-s gömbök ide vagy oda, nincs semmi ami meggátolja utadat. Szabad vagy.
2011. dec. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
És ha veszélyes akkor mi van?
2011. dec. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 csörgőfan2124 ***** válasza:
De ez már a 21.sz. mert ha mondjuk kr.u. 1000 lennénk akkor még elfogadható lenne. De ma O.O
2011. dec. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
Hat kedves kerdezo! En nekem azt gondolom veszelyes ,de meg lehet probalni.Amugy azon gondolkodom nem bun? hogyha ilyet teszel nem vetkezel?Anzert azt is bedd figyelembe hogy sok energiat igenyel.Es ha nem talalsz vissza ,nem halsz meg,de a tested ott marad az agyban es a lelkedet pedig elrabolhatjak azok a lenyek ameikek segitenek ezt megtenni,Hogyha lattad azt az INSIDOUS horror filmet ,bar pontosan nem tudom mi a cime ,na de akkor tudhatod milyen lenyek tartottak fogva a kisfiu lelket.En elarulom azt magamrol hogy a termeszet energiajat felhasznalva ,meditalva ,a gondolatomban oda megyek ahova akarok es valoban keppes vagyok ra,van eggy kulonleges keppessegem amit kevesen hisznek el.Nevezhetnek boszinak is.Amikor a parom oda volt spanyolorszagna es akartam latni sikerult.mondta is nekem milyen volt ott es en pont ugy lattam.Sok sikert ha megprobalnad.
2011. dec. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Honnét veszed, hogy be van zárva a földünk? Azt mondta valaki?

Ha ennyire tudsz utazgatni miért nem nézed meg létezik-e ez a szellemi 'fal'? Ha létezik akkor ugyebár 'felsőbrendűek' őrzik és gondolom szót tudsz majd velük érteni, visszafordulni!


Mennyi állatságot összehordanak itt az emberek, omfg.

2011. dec. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!