Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha eljutok arra a szintre,...

Ha eljutok arra a szintre, hogy asztráltestemet kivetítsem, nem veszélyes e elhagyni a Naprendszert?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy a videódban hihetetlenül nagy távolságokat lehet megtenni, ugyanakkor valahol olvastam, hogy a Naprendszert elhagyni még a legjobban képzett mestereknek is csak kivételesen lehetséges, vagyis ha nagyobb hatalmú lények, akik felügyelik a rendszert ezt megengedik neki.

Az oka ennek, hogy a Naprendszer egy 3D-s "gömbbe" van elzárva, a világegyetem magasabb rezgésszámú részétől, és egy áthatolhatatlan pajzs gátolja az utazókat.


2011. febr. 26. 09:19
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

A Naprendszer 9 bolygót és több kisebb űrobjektumot (többek között üstököst) magába foglaló egység, amely a Nap, egy közepes csillag gravitációs terében alakult ki. A Naprendszer átmérője mintegy 10 fény-óra, azaz a fény a Plutó pályájának átmérőjét 10 óra alatt futja be (A fenti képen látható képződménynek a Naprendszer tehát mintegy négy milliárdod - 4.5 x 10-9 része).

Nincs semmi féle pajzs. Van egy nagy bizonyos gömb az igaz de az nem akadályozza meg. Ha pajzs lenne akkor a Voyager 2 sem tudta volna áthatolni. ( [link]

2011. febr. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Bocs ez a jó link: [link]
2011. febr. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
A tudatod bármint áthatol annak nincs akadály mert nem fizikai test. Átmegy a tűzön is és mindenen. Nem lehet bezárni, elzárni, torlaszolni.
2011. febr. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

"404 videójában irdatlan távolságokat tehet meg az ember"


Mi az h 404 videójában? Már videója is van? Hol lehet megvásárolni és mennyibe kerül?

2011. febr. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 attila6 ***** válasza:
Szerintem nem,de én is megakarom tanulni,aszt hiszem azzal fogom kezdeni,hogy elmegyek egy meditációs tanfolyamra.
2011. febr. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

3D-s gömb?


Miért milyen gömb van még?

2011. márc. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Asszem kell is az a pajzs, hogy leszigeteljen :P
2011. márc. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Jót röhögtem a reagálásaitokra, amúgy tudok én is röhögni magamon, és fogtam hogy röhejes dolgok első hallásra, de ez mind máshonnan vett vélemény, csak kíváncsi voltam, hogy mi a véleménye 404 nek erről de nem reagált:(
2011. márc. 2. 22:05
 19/26 anonim válasza:
Irj neki privát e-mailt.
2011. márc. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Elmondom neked mért hülye kérdés ez. Azért mert ha eljutsz arra a szintre, akkor nem kérdeznél ilyeneket, mivel baromság. A tudatoddal hagyod el, nem a testeddel, akkor mi akadályozná meg a tudatod hogy átjuss? A tudatod mindenen átjut az nem lehet bekeríteni. Ezért hülye ez a kérdés.
2011. márc. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!