Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha eljutok arra a szintre,...

Ha eljutok arra a szintre, hogy asztráltestemet kivetítsem, nem veszélyes e elhagyni a Naprendszert?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy a videódban hihetetlenül nagy távolságokat lehet megtenni, ugyanakkor valahol olvastam, hogy a Naprendszert elhagyni még a legjobban képzett mestereknek is csak kivételesen lehetséges, vagyis ha nagyobb hatalmú lények, akik felügyelik a rendszert ezt megengedik neki.

Az oka ennek, hogy a Naprendszer egy 3D-s "gömbbe" van elzárva, a világegyetem magasabb rezgésszámú részétől, és egy áthatolhatatlan pajzs gátolja az utazókat.


2011. febr. 26. 09:19
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
50%
omfg...hát én nem értem, hogy hogyan lehet ilyen hülye kérdéseket feltenni de komolyan...még hogy asztrál kivetítés. ez nem a bűbájos boszorkák vazze...nagyhatalmú lények? azok az orbánék lesznek...
2011. febr. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező!Én tudod mit nem értek, mi a fenének kellene elhagyni a testünket ilyen meditációval. Mire lennél kíváncsi, ha egyáltalán kilépnénk a testünkből? A világegyetemre, vagy valamelyik bolygó életére. Minek a test elhagyás, ráérünk akkor, ha meghalunk és a lelkünk kiszáll a testünkből. Addig meg felesleges kóvályogni.
2011. febr. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
70%
Ha valaki ért a számítógéphez,az csodálatos videókat tud összeállítani! A 404 is ezt tette,minden valóságos alap nélkül!
2011. febr. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
De.
2011. febr. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
32%
szegény ember...
2011. febr. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
49%
11:16-al egyetértek.meditálgass,hogy nyugodtabb legyél,és könnyebben tudd megoldani a mindennapi feladataidat.ha létrejön egy asztrálutazás alvás közben akkor úgyis tudni fogod,hogy meddig érdemes elmenni,ne ijedj meg tőle.de tudatosan nem kell mászkálgatni a naprendszeren kívülre:-)
2011. febr. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
67%
Veszélyes. Én a múltkor kérdeztem az oktatómat és azt mondta ez nem játék! Csak mesterek csinálhatják mert ha nem talál vissza a tudatod a testedbe, meghalsz és a tudatod ott fog keringeni a világűrben örökké!
2011. febr. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Nem értem, hogy sokan miért jönnek az ezotéria témába ha ennyire behatárolt szintű a gondolkodásuk, és csak lehurrogják az embert.

404 videójában irdatlan távolságokat tehet meg az ember, és valójában arra vagyok kíváncsi, hogy ezt tényleg ennyire ellenőrizetlenül tehetjük e. Valójában ennek is kell hogy legyenek szabályai, hogy hova mehetünk, vagy hova nem.

2011. febr. 26. 16:21
 9/26 anonim válasza:
67%

üdv

először is nem lehet olyan messze menni h meghalj,abban a pillanatban ahogy ez megtörténne automatukusan visszahuz a tested (bár ez nem jelenti azt h veszélytelen)

továbbá ne hallgass a negatív kommentekre, azért írnak ilyeneket, mert hiányzó tudásuk van (csak azt nem tudom mi a ráknak írnak ha nem a kérdésre válaszolnak, csak lehúznak...)

egy ideje én is terveztem, hogy megtanulom, hogyan kell kilépnem, aztán minél többet olvasgattam róla, annál jobban megértettem, hogy nem kell erőltetni!!

sztem te is nézz jobban utána, mielőtt kellemetlen meglepik érhetnének!! rengeted anyag van a neten.

2011. febr. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Én nem mennék ki semmi pénzért! Örülök hogy egyben vagyok :D Majd ha meghalok ráérek kikelni magamból :D
2011. febr. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!