Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Idegenről videó? (bővebb katt...

Idegenről videó? (bővebb katt ide)

Figyelt kérdés

Link: http://www.youtube.com/watch?v=zgGogRxJHgU&feature=related

Elöször is 404 és Diator véleménye érdekellne legjobban!

Szerintem Fake szagja van de ki tudja....

Hiszek idegenekben és hiszek 404+Diatornak is...

HÜLYE KOMMENTEK KÍMÉLJENEK!


2011. febr. 20. 17:46
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Nem tomi,egy hajó van,


Én úgy vettem le az elejét, hogy a hajó leszáll, és amilyen gyorsnak mondható a leszállás egy kis fényforrás még ott marad és utána az a kis fényforrás elalszik...


Persze lehet hogy kettő hajó volt, de lehet, hogy még is leszállt ott valami.. nem tudom sajnos... ezek a dolgok ha igazak titokban tartsák őket...

2011. febr. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
diator te hülye vagy?
2011. febr. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Diator most komolyan kérdezem, h te el is hiszed azt amit leírtál?
2011. febr. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Diator, akkor ezek szerint a földönkívüli bábú még világított is a levegőben mielőtt földet ért ? Majd ekkora esés után vígan tovább bandukól az erdőben, de mikor egy ember egy kis bottal kupán vágja attól már kinyúlik.
2011. febr. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

Ti aztán nem vagytok semmik, elmondanám hogy én elmondtam a véleményem, úgy hallottam hogy a felvétel nem igaz, de igaz történetet ábrázol le....


Ezért is írtam le a véleményemet róla...


Na szóval nem leeset hanem leszállt a hajójával, és utána kiszállt a hajójából és ott sétálgatott körülnézet..


a wikileaks is fog majd erről a hírről , hivatalos okmányokat adni, de arra még várnunk kell..


Nem vagyok hülye, nagyon is okos embernek tartom magam..

Azt is elmondanám, hogy igen elhiszem amit írok... mivel felépítem egy logikai szinten ami nem mindig érthető mások számára, és mindig magyarázkodnom kell, hogy ez mért van így...


Amikor olyanokért kell magyarázkodnom ami alap dolognak számít nekem...stb...


Nem tudom hogy most én vagyok nagyon hülye vagy tényleg ennyire értetlen a társaság néha-néha ( most nem ép rátok gondolok, hanem másokra akik olyanokat kérdeznek vissza ami logikusan alap!!!)


Hát ennyi lenne...

2011. febr. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

diator válaszait analizálva, hátha megtudunk többet.



"hajnalban lehetett látni a ufót,ami valami kék valamit ledob, leküld a földre az erdő közepébe..."


Az is világított és nem volt kék.


"a lény a kamerát mondjuk egy fegyvernek nézte és azért támadott az embere és nem azért mert gonosz..."


Most csináltál egy videot ami szerint telepatikusan kommunikálnak az ufók, akkor hogyan nézhette a kamerát fegyvernek, ezt gondolta az ipse ?


" békés lények"


Most támadta meg a kamerás manuszt :D.


"de ezek nem lehetnek milkiádészok mivel hát azok 2-3 méteresek"


Miért ki mondta ? Krixkraxok ?


"És rájöttem pár dologra, pl: hajnalban lehetett látni a ufót,ami valami kék valamit ledob, leküld a földre az erdő közepébe"

Aztán pedig "na szóval azt is meg figyeltem , hogy nem leküldtek valamit , hanem leszálltak"

:D.


"Nem tomi,egy hajó van,"


Aztán honnan tudod hogy egy hajó van, ha egyik pillanatban leküldték aztán mégsem, máskor pedig vagy bábú vagy igazi, később meg egyértelműen igazi.


"ezek a dolgok ha igazak titokban tartsák őket..."


A milkiádészok tartsák titokban, a krixkraxok, vagy a kamerás manusz tartsa titokban ?



"És rájöttem pár dologra" később meg "de lehet, hogy még is leszállt ott valami.. nem tudom sajnos... "


Azért nem vagy semmi diator !


"Nem vagyok hülye, nagyon is okos embernek tartom magam.. "


Fő az önbizalom ! :xD


"Azt is elmondanám, hogy igen elhiszem amit írok..."


Melyiket ? Azt hogy rájöttem vagy azt hogy nem tudom sajnos ?

2011. febr. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Hát utolsó köszönöm, hogy megnevettettél :) ...
2011. febr. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Diator!

Én nem tudom, h hülye vagy e, elhiszed e amit írsz vagy csak jó a fantáziád és szereted etetni a népet, tanácsolom neked, h menj el sci-fi írónak.

Amúgy meg tényleg össze-vissza beszélsz... Először leírod részletesen, h mér valódi a felvétel utána meg azzal jössz, h csak megtörtént eseten alapul. Miközben még azt is kifejted, h mér nem lehet az egy jelmez vagy egy bábú...

2011. febr. 21. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Én csak azt nem tudom, miért kell ennyire leszólni diatort.

Ő legalább logikus magyarázatot ad.

Lehet, hogy nincs igaza, de legalább alátámasztotta azt, hogy szerinte az idegen.


Lehet, hogy igaza van, akkor meg majd ti foktok nézni...



Ja, és a kérdéssel kéne foglalkozni.

2011. febr. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
De nem támasztotta alá az igazát logikusan. Nem volt jól felépítve csak össze-visszaírta az ötleteit.
2011. febr. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!