Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Idegenről videó? (bővebb katt...

Idegenről videó? (bővebb katt ide)

Figyelt kérdés

Link: http://www.youtube.com/watch?v=zgGogRxJHgU&feature=related

Elöször is 404 és Diator véleménye érdekellne legjobban!

Szerintem Fake szagja van de ki tudja....

Hiszek idegenekben és hiszek 404+Diatornak is...

HÜLYE KOMMENTEK KÍMÉLJENEK!


2011. febr. 20. 17:46
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Nekem nem fáj hogy ki meg miben hisz, de mikor reptoidnak plejádnak krixkraxnak meg mindenféle hülyeségnek nevesítik, és idióta összeesküvés elméletekkel zúdítják el a témakört az már röhejes...
2011. febr. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
persze, én sem arra gondoltam. csak egyszerű életre, valahol máshol.
2011. febr. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
Nos, ebben nincsen semmi meglepő. Kidobták a rosszkisfiút az ufók az űrhajóból. Gyakran csinbálnak ilyeneket az UFÓ-k, hogy az antiszociális elemeket kitelepítik ide, amolyan univerzális bannolásnak hívják és akkor itt a földön kell tovább élnie.
2011. febr. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

19:16


Jah, mert olyan rossz a Föld mi? :D

Bár igaz, ahogy jött úgy ment :P

2011. febr. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

Na igen, én ezt a videót kb 3-szór néztem meg....


És rájöttem pár dologra, pl: hajnalban lehetett látni a ufót,ami valami kék valamit ledob, leküld a földre az erdő közepébe... Ezt a videó kamerás meglátta , hozzá tenném hogy hajnalban látta meg, mire oda érhetett akkorra már nappal az az kora reggel lehetett , oda az út kb 30-40 perc elég hogy oda érjen az -a ember a kamerájával...


Ami eddig rendben is van mivel hát az addigra oda ért idő alatt kivilágosodott, nézzétek meg ti is újra....


Ez az idegen lény , nagyon de nagyon érdekes annyira hogy szinte emberi ésszel el sem lehet hinni, olyan műanyag szaga van, de valahogy nem tűnik annak... Azt nem értem hogy ha feltételezzük, hogy ez a lény igazi miért támadott az emberre ha fényéveket tudott utazni ( elszeretném mondani azt is hogy egy lény attól még hogy fényéveket tud utazni nem biztos hogy inteligens, hiszen lehet hogy csak éppen értenek a galaxisok csillagok között lévő utazásra, mert ők erre szakosodtak, ebbe az irányba fejlődtek és képesek rá...) Azt nem értem még,lehet hogy az a lény a kamerát mondjuk egy fegyvernek nézte és azért támadott az embere és nem azért mert gonosz... Azt is elakarom mondani, hogy azért ez a lény aki egyből rátámadott az emberre nem lehetett valami lassú, az az nagyon gyors volt,


Leginkább azon lepődtem meg, hogy az a lény amikor rátámadott ember társunkra, a A KÖNYÖKÉVEL TÁMADOTT RÁ, ÉS ARRA NEM GONDOLT, HOGY MONDJUK MEGFOGJON EGY BOTOT AHOGYAN AZ EMBER TÁRSUNK TETTE...


Ahogyan elnéztem a fejbecsapás állapotát arra is rájöttem hogy az idegen lény jobb és gondolom a bal oldalán kemény csontozat szerűség lehet, mivel ott a bot eltört, és középen behorpadt a bot ütésétől....

Az az lehet hogy még is idegen???? hiszen a bot eltört rajta , és nem holmi gyerekes ütéstől tört el egy olyan vastag bot, igaz a videó nem a legtisztább mivel arra is gondolni kell hogy a felvétel során nem egészségében a idegent mutatta...


A test ahogyan van nem lehet egy maszk, nem lehet egy ruha mivel emberi test alkalmazására kicsi , egy ilyenbe ember nem férhetne bele, ha csak nem előre volt megrendezve...


Na jó, ha ezek milkiádészok én meg eszem a kalapomat.....


A feje a békáéra hasonlít, békés lények, a nyakuk össze van szinte nőve a felsőtestükhöz, két éltű lények, de ezek nem lehetnek milkiádészok mivel hát azok 2-3 méteresek, ezek meg kicsik... úgy mond vézna test szerűek.... DE a földi békákhoz hasonlítanám őket, de nem milkiádészok talán rokonuk...


na szóval azt is meg figyeltem , hogy nem leküldtek valamit , hanem leszálltak, akkor a hajójuknak is ott kell hogy legyen valahol...



Na jó kijelenthetem 0:50-nél rájöttem hogy ez itt egy idegen, ha nem akkor valaki nagyon de nagyon profi bábú készítő.... Ez itt idegen, a nyaka aránytalanul hosszú a 1:50-nél


De a 2:01-nál pedig valamennyivel zöldebb lény van mint a 0:50-nél, lehet hogy kettő idegen van,nem tudom srácok remélem a wikileaksos videó is van ,


ami kettő lényt ábrázol, ha tényleg ezt a videót a wikileaksnak köszönhetjük, akkor isten áldja a wikileaksot, és annyit jelent hogy a felvétel igaz,

ja itt a videó: amin a két lény látható: http://www.youtube.com/watch?v=buVZvdrDhHE&feature=channel

2011. febr. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

Egyébként a videó felvétele már nekem nagyon ismerős volt mert már láttam ... tudtam hogy már láttam valahol de az azt jelenti hogy még lehet igaz és én nagyon hiszem azt hogy az


http://www.youtube.com/watch?v=HP4lAOE4Vnw&feature=channel

a videót 2010.10.12-én rakták fel


amit te linkeltél:

azt:2010.12.05.... De végül is az a lényeg hogy mi is láthatjuk, király nagyon király...

Tetszik arra rájöttem hogy kettő idegen fajta lény található a videóban, és hát szerintem rokonok, úgy mint itt a földön a néger és a fehér ember,...:) mert a másik zöldebb :DD

2011. febr. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

te sem hallottad még azt a mondást, hogy hülye kérdésre hülye válasz...


ez pont az a szituáció, azaz te nem akarod hogy válaszoljlanak

2011. febr. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Ez a videó tele van speciális efektekkel mind hangban mind képben, meg az a zene is alatta. Vicc az egész.
2011. febr. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Még kutyanyüsszögést is hallani benne, csóri kutya.
2011. febr. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Diator, én ott 2 csillag alakú akármit látok viaskodni, az egyik lelövi a másikat majd lezuhan.
2011. febr. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!