Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Idegenről videó? (bővebb katt...

Idegenről videó? (bővebb katt ide)

Figyelt kérdés

Link: http://www.youtube.com/watch?v=zgGogRxJHgU&feature=related

Elöször is 404 és Diator véleménye érdekellne legjobban!

Szerintem Fake szagja van de ki tudja....

Hiszek idegenekben és hiszek 404+Diatornak is...

HÜLYE KOMMENTEK KÍMÉLJENEK!


2011. febr. 20. 17:46
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:

se 404 se Diator nem vagyok, de ez dúrva :O

ha nem csak a youtubon lenne ez a vidi, hanem mondjuk tegnap a híradóba vagy a CNN is leadta volna akkor még dúrvább, de így kamu szaga van...bár kitudja...:/

2011. febr. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
:D ezt remélem csak viccből kérdezted meg
2011. febr. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
Tuti hogy fake. Ha igazi lenne, akkor amikor megtámadja az a vmi, akkor elmenekülne, és nem pedig még hosszasan filmezné. De ez csak az én szerény véleményem.
2011. febr. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Nekem is gyanús ez a videó. Bár ha igazi, ha nem, én az ilyenektől mindig betojok.
2011. febr. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 404 ***** válasza:

Szerintem ez azért nem igaz, mert ha valakit megtámad egy földönkívüli, akkor nem tesznek a bizonyítékra zenét és ijesztő hangokat, mert zavarja a bizonyíték (film) hitelességét s a valós környező hangokat a tetthelyen.

Továbbá nem tudom mit keres benne egy kislány eldeformált sikító hangja, de lehet hogy csak az én fülem halja.

2011. febr. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
de ti ezen elgondolkodtok hogy igazi e? én hiszek földönkívüli életformák létezésében, szerintem ostoba az, aki tagadja, de ezen a videón egyértelműen látszik, hogy azok a kis barna szörnyek mennyire valótlanok...
2011. febr. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 tetris ***** válasza:
Szánalmas, nevetséges hamisítvány!
2011. febr. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

De jó :D

Amikor kiszáll a kocsiból olyan mind egy számítógépes játék.

Meg utána is. Persze tudom hogy videó volt, ne nézzetek hülyének...

Ez tuti kamu, mert ha én láttam volna meg ott gyorsan csináltam volna egy fotót, aztán vissza a kocsiba, és gyerünk a Pentagonba.

2011. febr. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
kedves utolsó, épp előbb írtam, hogy szerintem ostobaság azt gondolni, hogy nem létezik élet a Földön kívül. te elárulnád hogy gondolkodsz? miért nem vagy képes olyan eshetőségre gondolni, hogy máshol is létezhetnek élőlények? mert nekem ez gyerekkorom óta egyértelmű, hogy biztos más bolygókon is van élet, hiszen olyan sok van.
2011. febr. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
(utolsó előtti)
2011. febr. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!