Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Elhiszitek a 'Negyedik típusú...

Elhiszitek a 'Negyedik típusú találkozás' c. filmet?

Figyelt kérdés
És mit gondoltok róla? Igaz, vagy sem? Mert az elején elég félelmetesnek tűnt, most viszont már nem tudom, hogy csak szerkesztették, vagy tényleg igaz?
2011. febr. 17. 20:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
76%

A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:30


JAJ már a filmben is elmondták, hogy a film valós eseményeken alapszik, az-az a filmben színészek játszanak...


STB..


véleményem szerint a film igaz... Persze nem kel úgy venni, hogy másnak nincs igaza, hogy nem igaz, de a én véleményem az hogy igaz.

2011. febr. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én inkább úgy gondolom, hogy vannak benne valós momentumok. A fehér baglyos sztori pl. szerepel egy eset leírásában valamelyik Whitley Strieber, vagy Budd Hopkins könyvben, már nem tudom pontosan, melyikben.

De az illetőnek, akivel állítólag megtörtént (talán nem is nő volt) se gyereke, se kutyája se macskája nem tűnt el végleg.

2011. febr. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem furcsa az hogy a filmben látott UFÓ megszállás meglepően hasínlit a szellem által megszállt emberekhez, ugyan úgy eltörzül a hangjuk,rángatóznak, furcsákat mondanak erre azt értem hogy nem tudják magukat pontosan kifejezni hogy mi is történt vagy történik velük, nem is tudom hogy mit gondoljak mert a kettő között van hasonlóság.
2011. febr. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Stormgorog válasza:

Üdvözlök mindenkit, én nem tartozom a szkeptikusok közé :D

A gyengébbek kedvéért Charlotte Milchard neve ott szerepelt a stáblistában, tehát nem értem miért kell órákig a neten keresni. Egyrészt, másrészt ha megfigyelitek majdnem mindenkinek van egy közel hasonló emberi megfelelője a világban, hát nem érdekes? Nem csak ez az egyetlen film ami idegen lényekkel foglalkozik, aki elhiszi elfogja hinni aki nem az akármit csinál nem fogja elhinni :)

2019. júl. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!