Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Elhiszitek a 'Negyedik típusú...

Elhiszitek a 'Negyedik típusú találkozás' c. filmet?

Figyelt kérdés
És mit gondoltok róla? Igaz, vagy sem? Mert az elején elég félelmetesnek tűnt, most viszont már nem tudom, hogy csak szerkesztették, vagy tényleg igaz?
2011. febr. 17. 20:00
1 2
 1/14 potion ***** válasza:
4%
én nem is láttam
2011. febr. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Nem. Ha nem rakják bele azokat az "igazi" interjúkat az "igazi" Abigaillel, akkor elhittem volna :D De ő is csak egy színész, Charlotte Milchard.
2011. febr. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hát nem mondom, engem megrémített amikor Scott (asszem), amikor feküdt az ágyban és épp hipnózisban volt h megrokkant... meg h a lánya még ma sem került elő (már ha igaz)
2011. febr. 17. 20:20
 4/14 anonim ***** válasza:
86%

Nem, mivel még az "igazi" videofelvételeken is egy színésznő játszik. Aztán meg voltak akik nem restelltek utána járni és kiderült, hogy Nome városkában semmiféle furcsa dolog nem történt abban az időszakban és az állítólag valódi szereplők sem léteztek soha.


Az ilyen "valóságos" filmeknek nagy divatja lett az utóbbi időkben és nagy is a sikerük. Nem véletlenül. A néző már unja, ha csak a valóság látszatát kapja. Valóságot akar. Úgyhogy mindenki legnagyobb megelégedésére a filmipar ráállt az ilyen "álvalóságok" megteremtésére.

2011. febr. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Bretso ***** válasza:

Hogyne hinném...


[link]

2011. febr. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%

Nem valóságosak. Bár van egy két alapja a filmnek pl a 3.33-nak...Velem is előfordult ez és pár ismerősömmel. De azt inkább Ide nem írom le, mert szerintem felesleges úgy is jönne a sok ócsároló komment amit én meg nem akarok :P

De a filmben ahogy előttem leírták, színészek játszák végig amikor Abigel-le van az interjú, azt is csak egy színésznő játsza el.

Sajnos mostanában sok az ilyen valós történeteken alapuló film, de egyikre sem lehet igazán azt rámondani, hogy valóban megtörtént. Ez is csak reklám a hiszékeny embernek. De amúgy nekem a film összegségében tetszett izgalmas volt;).

Viszont abban nem kételkedem,hogy földönkívűliek léteznek.

2011. febr. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én láttam a Negyedik Típusú Találkozást mikor néztem a filmet akkor én nem pusztán csak megijedtem hanem végig bevolam sz.rva tőle mert nem tudtam hogy mire számítsak főleg ezektől az "állítólagos igazi" felvételektől, de miután vége lett akkor elgondolkodtam rajta hogy vajon ezek tényleg megtörténtek? Nos én ezt a filmet csak az 1-szer nézhetők közé sorolom ezt elsőre jó megnézni akkor parázos de másodjára már egyáltalán nem az, hogy igaz vagy sem? Hát ha csak szerkesztették volna akkor azt mondom kamu viszont az "igazi" felvételek amik benne vannak az nem tudom én nem igen hiszek az ilyenekben, talán igaziak azt mondom.
2011. febr. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem igaz, igen valós film... Ezért se költöznék alaszkára.
2011. febr. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Akik igaznak hiszik, azokat nem zavarja, hogy a bejátszott "valódi" felvételeken szereplő Dr. Abigail Tyler valójában Charlotte Milchard színésznő?


[link]


Idézem is:

"A show-t azonban mindenképp Charlotte Milchard viszi el. Ő az akinek a nevét fél óráig kerestem a neten, mert a hitelesség érdekében szinte sehol sem tüntették fel. Ö alak-tja Dr. Tyler-t az archív felvételeken, s ha Jovovich alakítására azt mondtam, hogy jó, akkor ő isteni. Egyszerűen látszik a karakteren a rögeszme, nyúzottság, betegség, fájdalom… nagyon de nagyon hatásos lesz. Talán ezért is hitték el néhányan, hogy ez igazi is lehet akár. Remélem kicsit később megkapja majd a neki járó babérleveleket ezért."

2011. febr. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
2011. febr. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!