Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi lehet ez a képen?

Mi lehet ez a képen?

Figyelt kérdés

[link]


Egy titokzatos földönkívülit örökített meg a vadászok éjszakai kamerája Lousianában?


2011. febr. 16. 21:09
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

[link]


Kösz utolsó, szerintem is igazi a felvétel, és egy érdekes lény látható rajta, az a kérdés, hogy ha ezt egy játékból rakták bele a képbe, milyen játék volt az :DDD

2011. febr. 17. 14:32
 22/27 anonim ***** válasza:

Vírusmarketing-kampány része a különös erdei rém


A louisianai erdei szörnyA hazai lapokat is bejárta a homályos fotó, amelyen egy Gollam-szerű rém mered a kamerába az erdő fái közül. Talán megvan a magyarázat: egy új sci-fit harangoznak be így. Stúdióberkekből kiszivárgott információk szerint a lény nagyon hasonlít J.J. Abrams idegen lényes filmje, a Super 8 kreatúrájára. Mások viszont úgy vélik, egy új videójátékot harangoznak be így, mert a rém a Resistance 3. egyik szörnyére is hajaz egy kicsit.

Amíg eldől, hol találkozunk legközelebb a szörnnyel, lássuk, miről szól a Super 8. Nos, egyelőre csak annyit lehet tudni, hogy Steven Spielberg – ő a film producere – 70-es, 80-as évekbeli sci-fi témáit eleveníti fel, vagyis különös lények hoznak frászt az emberekre. Kamaszok egy csapata felvételt készít Super 8-as kamerájával. A felvételt visszanézve egy rém vicsorog rájuk, s ebből aztán baj lesz. A Super 8-hoz kapcsolódik egy vírusvideó is, amin egy kislány sírva meséli, hogy egy zombiszerű lény vette üldözőbe. A film hazai bemutatója 2011. júniusában várható.

[link]

2011. febr. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Azt hogy miért tették fel az ufó oldalra ? Mert egyrészt buták, másrészt legyen vevő, mutathassák hogy vannak még ufó észlelések, megjegyzem kb 2000 óta nincsenek.
2011. febr. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
ANYAAAAAAAAA!!!!!!
2011. febr. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
szerintem ez csak egy meztelen ember, kissé átretusálva
2011. febr. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
Ugye senki nem gondolja komolyan, hogy ez tényleg egy UFO?! Eggyértelműen látszik a képen, hogy teljsen más dologról van szó! De én meg is tudom mondani, hogy mi van a képen: ez eggyértelműen a Medvedisznóember!!! E fölül nincs kétségem!
2011. márc. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
ez nem igazi
2011. márc. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!