Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi lehet ez a képen?

Mi lehet ez a képen?

Figyelt kérdés

[link]


Egy titokzatos földönkívülit örökített meg a vadászok éjszakai kamerája Lousianában?


2011. febr. 16. 21:09
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Elég humán formája van, az nem lehet esetleg hogy valami DNS-hibás ember?
2011. febr. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

21:48

Ha a sötét szobában, az ágyam végéből villogtatná rám a hülye szemeit és biztos besz...rnék. :D

2011. febr. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Talán akkor én is :), de remélem hogy vegetáriánus egy lény... :D
2011. febr. 16. 22:09
 14/27 anonim ***** válasza:

1., Ez a kép egy ősrégi, 1000 éves fake


2., "Hirosimai atomrobbanás utána , a térben , téridő szakadás jött létre ahonnan lények jöttek át,,, "


Ember, mi lenne ha legalább középiskolás szintű fizikát tanulnál, mielőtt ilyen orbitális baromságokat beszélsz? Nem, nem kell komoly tanulmányokat végezni, elég egy rongyos középiskola is.

Konkrétan kb. a Hiroshimai atombombánál egy nagyjából 1.000.000 x nagyobb energiájú dolog kéne, hogy a téridőre bármiféle hatással legyen. De lények akkor se jönnének át rajta az tuti...

2011. febr. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Diator ezt már jó régen mások is belinkelték, akkor még nem olvastad jól van. Elmondom hogy azt is kiderítették hogy egy pc-s játékból van, nem nagy ügy.


"Hirosimai atomrobbanás utána , a térben , téridő szakadás jött létre ahonnan lények jöttek át"


Egy kis atomrobbanás után nem tőrténik téridő szakadás. Gondolkozzál még a fekete lyuk k9rnyezetében amihez képest a bomba eltőrpűl kontínum a téridő csupán elgőrbűlt.


Nem lenne rossz ha fizikát olvasnál kicsit.

2011. febr. 17. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Én hiszek neki és ti?


[link]


Nem tudom hogy a ryuforon mért jelent meg ez a kép, ha ez tényleg egy pc játékból van, nem tudom, de remélem, hogy nem, gondoljuk csak bele, abba egy kicsit, hogy ez a kép igazi, és egy idegen egy másik világból...


Erre azt tudom mondani, hogy fantasztikus..

2011. febr. 17. 06:46
 17/27 anonim ***** válasza:
Én tőled nem félek ,ez te vagy a NÁSZÉJSZAKÁDON kiszaladtál meztelenül az udvarra.
2011. febr. 17. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Ja biztos valószínű :D
2011. febr. 17. 06:58
 19/27 anonim ***** válasza:

Miért jelenik meg minden kamu? Azért, hogy a hozzád hasonló gyerekek elhigyjék és féljenek tőle a sötétbe, aki meg kirakta egy jót röhöghessen. Azért.


Mellesleg:

"Henry neve és munkája ismert és hiteles."

"(a Henry Deacon álnév ötletét az Eureka c. Tv sorozat kedves és tehetséges ”mindentudójával” való hasonlóság adta"


Szóval azért hiteles a kollega, mert valaki azt mondta. Hát, ez rögtön meggyőzött!

2011. febr. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 tetris ***** válasza:

Íme a pontos válasz:

Lakatos Kevinkosztner alaposan felöntött a garatra, amikor úgy éjféltájban hazafelé indult a Paszulyrotyogósi kocsmából.

Az árokban összetalálkozott kedves cimborájával Sztojka Renátóval, aki szintén ittas állapotban leledzett.

Amint az árokból kikeveredni igyekezvén felpillantottak, egyszercsak megláttak egy nagy agancsos szarvast, amely állat meglepetten nézte a két embernek látszó élőlényt.

2011. febr. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!