Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi lehet ez a képen?

M@x kérdése:

Mi lehet ez a képen?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2011. febr. 21. 19:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%

Szia!

Kösz, hogy felraktad :D

Nem tudom... Kicsit homályos.

Bár olyan mind egy fej, de nem vagyok biztos benne.

Remélem idegen!!!

2011. febr. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Találtam még egy képet, az általad belinkelt kép alatt:

[link]


Ez is érdekes, a nagy fekete semmiben egy kis világító pont.

Lehet, hogy mély?

És a talaj alatt építkeznek azok az idegenek?

2011. febr. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Olyan mintha egy szellem képe lenne. De! Valójában,egy kevésbé ügyes szórakozott photoshoppos találmánya.
2011. febr. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Elfogadom a véleményed, de ez a Nasa hivatalos oldalán van!
2011. febr. 21. 19:50
 5/13 potion ***** válasza:

najó.. előtte el kéne olvasni.

Az ott jég amibe valami fémes anyag került

2011. febr. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

ott a méretezés a képen. csak nem fej. vagy 10kilóméteres?

nézni és gondolkodni kéne előbb.

2011. febr. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

potoshoppos dolgok a nasa hivatalos oldalán?


Lehet, hogy ez a dolog már felér egy valómással, miszerint idegenek léteznek hivatalosan is... Meg lep, hogy ezt a képet a holdon készítették.... Nagyon meglep, arra is gondolni kell hogy egy sziklát látunk aminek fej alakja van..


Még is neil armstrong azt mondta: a hold másik felére nem lehetett menni, mert valami láthatatlan erő nem engedte, próbáltunk de mint ha valami fal lenne előttünk ami nem engedi.... (Valami ilyesmit mondott az interjújában) és ezen egy kicsit meg is lepődtem....


Lehet hogy az idegenek , a holdon laknak, arra is gondoltam, hogy itt a földön már volt egy faj akik sokkal fejlettebbek voltak nálunk és valami katasztrófa véget a holdra költöztek és ott is maradtak... :)

persze ez csak az én véleményem.:::.. :)

2011. febr. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

19.48-as vagyok.

Módosítanék a kommentemen. Nem értek angolul,ezért nem olvastam el a cikket és nem tudtam,hogy a nasa hivatalos oldala (kinézem az emberekből,hogy kamu oldalakat csinálnak és tele rakják hülyeséggel). De szerintem akkor is olyan,mintha egy arc lenne,vagy valami áttetsző valami... érdekes.

2011. febr. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

utolsó nem értem hogyan lehetsz 79%-os, ki csinálna hasonló oldalakat a Nasa hivatalos oldaláról.... Na jó ez még a szkeptikusoknál is hatalmasabb hoaxot még nem hallottam ... te jó ég...


És még én vagyok a buta...


Na szóval, az optimizmusnak is vannak bizonyos határai,


Kérlek fejtsed ki azt, hogy ki csinálna a nasa hivatalos oldaláról másolatot, hogy becsapja az embereket?

2011. febr. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

[link]


ez a hír sem olyan régi, nem rég történhetett, nem néztem meg hogy mikor, miszerint a nasa kincsre akadt, víz molekulákat talált a bolygón, gondolom azért még forrásokra nem akadtak... :)

2011. febr. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!