Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi lehet ez a képen?

M@x kérdése:

Mi lehet ez a képen?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2011. febr. 21. 19:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

BIzonyított tény hogy az ember képes belelátni egyszerrű dolgokba is emberi arcokat, meg alakokat.


ezért látod azt :) mosolygós fejnek. Holott ez csak egy kettőpont és egy zárójel. csak az agyad látja benen az arcot. Ez lehet itt is. szerintem :D

2011. febr. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

21.38-as alias a "79%"-os vagyok.

Vannak azok a fanatikus "földönkívüli mániások" akik miden áron az űrlényeket szeretnék bizonyítani (akik valószínű,hogy léteznek,sőt). Rájuk gondoltam... vannak olyan emberek akik ilyen kamu oldalakat csinálnak,amik agyon vannak olyan képekkel amik nem valódiak,és fogalmam sincs miért jó ez nekik,de csinálják. Amúgy szerintetek mi van a képen(ez végülis a kérdés)?

2011. febr. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Két dolog lehet, : egyik szikla, másik holdi ufó ...
2011. febr. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!