Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi lehet ez a képen?

Mi lehet ez a képen?

Figyelt kérdés

[link]


Egy titokzatos földönkívülit örökített meg a vadászok éjszakai kamerája Lousianában?


2011. febr. 16. 21:09
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
úristen..ma már félni fogok 1edül aludni..:O
2011. febr. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez a SZARVASEMBEEEE'
2011. febr. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
::D ezen nevettem, hogy a szarvasember :D kár hogy olyan nincs tudtommal.
2011. febr. 16. 21:17
 4/27 anonim ***** válasza:
Diatórka, miért itt hülyűlsz ? Ezt már sokszor belinkelták egy gagyi pcs játékból van ! Inkább told a gépet.
2011. febr. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó ezt a képet én, töltöttem fel, a ryufor oldalról, hogy kikérjem a véleményeteket róla...


Kedves utolsó, ha én ezt a képet már linkeltem, akkor kérlek, mutasd meg a linket... Ahol én ilyen képet linkeltem volna...

2011. febr. 16. 21:20
 6/27 A kérdező kommentje:

Itt tudtok róla olvasni, én már elolvastam nagyon érdekes...


[link]

2011. febr. 16. 21:23
 7/27 anonim ***** válasza:
nem azt mondtam hogy te linkelted be, hanem hogy már belinkelték. biztosan más pcs kocka.
2011. febr. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Az lehet, de én erre a képre nem rég akadtam rá...


Ne haragudj, de úgy vélem hogy jogom van belinkelni és meg kérdezni az embereket, hogy mi a véleményük a képről


Nekem kétféle véleményem van a képről... amit majd elfogok mondani...


De meg kell értened, azt hogy ezen nincs okod kiakadni, ha nem jön be a ufótéma, és nem kelti fel az érdeklődésedet, még nagyon sok témakör van itt a gyik.hu és az internet is végtelen.. :)


A véleményem a képről: Az első az, hogy idegen lény egy másik bolygóról


A másik véleményem, ami közelebb áll hozzám , az-az, hogy ez a lény egy másik téridőből jött, pl: Hirosimai atomrobbanás utána , a térben , téridő szakadás jött létre ahonnan lények jöttek át,,, nem állítom azt, hogy ez a lény is onnan jött volna át, de lehet hogy egy másik síkból vagy párhuzamos dimenzióból jött, sajnos nem tudom, de valami ilyesmi áll hozzám közelebb...

2011. febr. 16. 21:29
 9/27 anonim ***** válasza:
Ha estére ezzel az izével álmodok, nagyon kikapsz! :D
2011. febr. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Ok ok, ennyire félelmetes lenne nekem egyáltalán nem félelmetes :DDD
2011. febr. 16. 21:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!