Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért csak férfiakat rabolnak...

Miért csak férfiakat rabolnak el az UFÓK?

Figyelt kérdés
Mindenhol csak férfi eltérítések vannak és amerikaiak, a mi génjeink már nem kellenek senkinek sem ? Egy földönkívüli faj nem vesz mintát tőlünk, csak teherbe ejtenek ?
2011. febr. 13. 19:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Ezzel te most azt akarod mondani, hogy téged raboltak már el az UFO-k? Vagy azt, hogy éces vagy?



Én is hiszek az UFO-kban, mert tuti, hogy nem vagyunk egyedül.. Hiszen nem kicsi a világ és mért pont csak mi léteznénk?

2011. febr. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 tetris ***** válasza:

N50

Nem raboltak el, de egyik éjszaka egy fekete csuklyás alakot láttam megállni az ágyam végénél. Teljesen éber voltam, de nem voltam képes megmozdulni, mert totál megbénított valami elektromos eszközzel. Aztán egyik pillanatról a másikra eltűnt. Abban a pillanatban a bénítás is megszűnt. Az egész nem tartott 1-2 percnél tovább.

Ez kb 20 évvel ezelőtt történt, sem előtte, sem azóta nem tapasztaltam ilyet. Bármi is történt azon a lidérces éjszakán, én nem tudok azóta viccelődni rajtuk.

2011. febr. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nemcsak férfiakat rabolnak el..Ez egyáltalán nem igaz.Ugyanúgy rabolnak el nőket is mint férfiakat.Nézz utána...
2011. febr. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Ez butaság,nőket is elrabolnak, gyerekeket és öregeket is,

Az idegenek érdeklődnek irántunk... Ezért is kíváncsi lények... Humán szerűek, véleményem szerint a humán lények érzékekben nagyon gazdagok.... Ebbe tartozik a kíváncsiság is.

2011. febr. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
bár nem hiszem hogy csak férfiakat rabolnak el, de ha igen akkor azért mert a férfiak értenek a szereléshez ha elromlik valami amúgy meg nekik van kukacuk biztos fel akarják fedezni mire való...:)
2011. febr. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Mert szeretik a F*SZT! :D
2011. febr. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

"totál megbénított valami elektromos eszközzel."

Ez az álombeli bénultság, és természetes dolog, nincs benne UFO. Sok emberrel van ilyen, velem is volt már.


Vagy jobb lenne, ha az összes álmodat végigcsinálnád a valóságban is? Szaladnál, ugrálnál, vagdalkoznál?

Vannak ilyen emberek, de azok betegek!

2011. febr. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Valaki Renáta ***** válasza:

Sajnos nem földrészek szerint válogatnak. Akkor egyszerű lenne csak átköltözni egy másik helyre, azoknak akik ilyen tapasztalatokkal rendelkeznek.


Sokszor álmodik egy ember az élete során, de ez a dolog össze nem téveszthető semmi mással.

Akivel megtörténik az pontosan tudja mihez nem hasonlítható.

2011. júl. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nőket ,férfiakat ,gyerekeket ,magzatokat,állatokat mindent visznek és általában vissza is hoznak.Vigyáznak véletlenül ki ne irtsuk magunkat.De ha még is sikerül nem gond van génbázis :)
2013. okt. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!