Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért csak férfiakat rabolnak...

Miért csak férfiakat rabolnak el az UFÓK?

Figyelt kérdés
Mindenhol csak férfi eltérítések vannak és amerikaiak, a mi génjeink már nem kellenek senkinek sem ? Egy földönkívüli faj nem vesz mintát tőlünk, csak teherbe ejtenek ?
2011. febr. 13. 19:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
63%
Igen, legtöbbször férfiakat rabolnak el, de ritkán nőket is.
2011. febr. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
Mi az, hogy csak férfiakat! Az én utcámból elraboltak egy asszonykát is, még meg is szexuálták! Aztán várta az ufó babát. Szerintem azóta is várja, pedig van már vagy jó tíz éve az esetnek. :D
2011. febr. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Mert a férfi embernek a teste erős, a nő ember meg agyilag erősebb. Az utóbbira nincs szükségük mivel nagyon okosak, testileg gyengék ezért a férfiakra van szükségük.
2011. febr. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Tom mester ***** válasza:
0%
Most gondoljatok bele, ha elrabolnának egy nőt még a végén a nyakukon ragadna. Nekik is vannak érzéseik meg annyi értelmük, hogy ekkora kockázatot nem vállalnak.
2011. febr. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Mert a férfiaknak nagyobb a képzelőerejük...
2011. febr. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Barátom szerint mert értelmes lényeket keresnek.

De nem sértődtem meg. :D

(Mondjuk ha értelmeseket keresnek, akkor nem az átlag amcsi polgárokat kéne keresni)

2011. febr. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
És akkor engem miért nem visznek el egy kis vizsgálatra ? Nem is értek hozzám sosem ufók.
2011. febr. 13. 22:14
 8/19 anonim ***** válasza:
Amugy nem válogatnak. Nőket gyerekeket férfiakat állatokat mindent!
2011. febr. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ez olyan, mint az éc, mi?
2011. febr. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 tetris ***** válasza:
Csak azok viccelődnek ezekkel a dolgokkal, akiknek nem volt még soha semmilyen hátborzongató éjszakai élményük velük kapcsolatban.
2011. febr. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!