Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Földönkívüli fajok? Honnan...

Földönkívüli fajok? Honnan jönnek? .

Figyelt kérdés
Már egy ideje olvasgatom a topicot, de arra még mindíg nem jöttem rá, hogy ki találta ki az idegen fajokat, mi alapján nevezte el őket, meg egyáltalán honnan jutott valakinek ilyen az eszébe? Mi az a Fényszövetség? Honnan tudunk róla? Mér van az, hogy a Földön kívüli eseményekről földi időben beszélünk (pl.: "három évvel ezelőtt")?
2010. dec. 8. 19:50
 71/92 anonim ***** válasza:
Te ostoba akkor megkérdezem tőled a Te logikád alapján! Te kedves Ufo-kutató te tapasztaltad-e a földönkívülieket, ha már ennyire hiszel bennük?! (Mert én tudom, hogy a Föld gömbölyű, mert bizonyítva lett egyértelműen.) Honnan tudod, hogy léteznek ufók? Te voltál kint a világűrben? Találkoztál vagy esetleg láttál már ufót?! Miért hiszel bennük ennyire és miért állítod azt, hogy 100%, hogy léteznek?
2010. dec. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/92 anonim ***** válasza:
Én EMLÉKEZEM rájuk!
2010. dec. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/92 anonim ***** válasza:
100%
Igen? És honnan van az emlék? XD
2010. dec. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/92 potion ***** válasza:

Istenem, istenem .....


Már a föld sem gömbölyű?! mi lesz itt most már kutya és a macska őse a mutya? Amerika bl-t nyert?! Mi a f°°z bajod van? hogy lehetsz ennyire sötét? szerinted miért tűnnek el a hajók a horizonton? (én ezt megtapasztaltam) hmm? fellehet sorolni még egy csomó érvet csak lusta vagyok írni neked

2010. dec. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/92 anonim ***** válasza:
100%
Van egy kíváló ötletem, én felbérelnék egy hackert vagy akárkit aki ért hozzá hogy kiderítse honnan ír ufo-kutató barátunk és akkor elmegyünk hozzá, bizonyítékot kérünk (csak a forma kedvéért) és utána elvisszük egy elmegyógyintézetbe. Nah? Ki akar adni egy kis pénzt a közös alapba a hackerre és az útra? xD:D:D
2010. dec. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/92 anonim ***** válasza:

Emlék a tudatban van!


( Ahogy mindenkinél, csakhogy a jelenlegi hitrendszer meggátolja, hogy napvilágra kerüljön. )

2010. dec. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/92 anonim ***** válasza:

Aztán :


Nem azt mondtam, lüke gyerek, hogy a Föld nem gömbölyű, hanem azt, hogy ezt az információt ( is ) hitként mástól vetted át!


És hogy ki, mit fogad el hitként, az az egyéni tudat erősségétől és az adott társadalom világról alkotott elképzelésétől függ.


A hitek önmagában EGYENLŐ értékűek! A lapos Föld egy ideig ugyanolyan jól funkcionált, mint a mostani gömbölyű!


Ha a középkori embernek gömbölyű Földről beszéltünk volna, talán agyon is csapott volna - épp úgy, ahogy ti reagáltok a földönkívüliekre!


Miért?


Azért, mert a hiten KÍVÜLI információk AZ EGYÉN LÉTÉT, LÉTÉNEK ÉRTELMÉT ÁSSÁK ALÁ - épp úgy, ahogy nálatok! ( És azért is, mert eljövendő létét az e hiten BELÜLI világra értelmezi. )


Bár hozzá kell tennem, ezt csak az idegbeteg nyugati kultúráknál van így, ahol csak egyetlen életben hisznek, és hiten kívüli információkat a ( vélt ) egyetlen testi létük elleni támadásnak veszik.


A keleti ember erre másképpen reagál, Ha nem ért valamit, az számára nem tragédia, majd a másik életében megérti! Ezért minden információt toleránsan fogad.

2010. dec. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/92 BlackSword ***** válasza:
100%

Ufó-kutató!

Először is hülye vagy... A Föld alakja nem gömb, hanem geoid... Kis ráhagyással esetleg forgási elipszoid... De gömb aztán végkép nem...

Másodszor, az európai kultúrák nem idegbetegek, (az Te vagy), hanem értelmesek...

Csak a nyugati civilizációk nem dobálnak be értelmetlen butaságokat, amíg nem tudják bizonyítani tényekkel, számításokkal, vagy legalább is tapasztalatokra (tudományos tételekre, definíciókra és bizonyításokra támasztott) becsült bizonyítékokkal... (ez nem a hasracsapás, mint amit Te és a hozzád hasonlók művelnek)... Ezzel ellentétben keleten más irányelvek vannak... Kína kommunista, szóval ott nem divat ilyenekben hinni, mivel a kommunizmus nem ismer semmilyen felsőbb hatalmat, mint a nép (helyett saját vezetőségük)... a volt szovjet tagköztársaságok pedig európai mintára szerveződnek, tehát érvényesek itt is az előző részek...

Ázsia egy nagy részén arabok élnek, meg irániak (perzsák)... Ott meg másról szól a fáma, mert a vallásnak ellent mondani kivégzéssel járó bűn...

Az a néhány tibeti szerzetes aki maradt, azok meg nem ítélik el (veled ellentétben) azt, hogy az ember a szemeinek és a logikának hisz, és végkép nem hiszem, hogy földönkívüliekkel riogatnák a szomszédjaikat...

De ha neked itt nem jó, akkor költözz ki hozzájuk, és biztosan tanítanak téged is meditálni, és megtisztítani az agyadat a beképzelt baromságaidtól...

Mondhatni kellemes utat, és jó meditálást!


UI: El ne aludj meditálás közben, mert csúnyán megvernek egy rúddal...

2010. dec. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/92 anonim ***** válasza:

Újra egy kis off.

Szia Ufo-kutató!Az offoló vagyok. Mi lett itt? Nem is tudom érdekel-e még téged a válaszom a búgócsigával kapcsolatban... majd ha igent mondasz válaszolok rá. Mindenesetre Einstein miatt haragszom rád. Hazug dolgokat írtál vele kapcsolatban, ráadásul az ő elméletei hozták létre azt a dimenziót amiben te hiszed a földönkívüliek létét, az ő elméletei miatt létezhet a mi kis 3 dimenziónknál magasabb számút. (szumma, az ő fizikája segítségével görbíthető a tér pl.) Az atombombáért meg ne őt szídd legyél szíves, sokkal inkább Szilárd Leót, Teller Edét és Wigner Jenőt, hisz a magfúzióra, az atombomba jelentőségére Szilárd hívta fel Einstein figyelmét, Einstein mellesleg addig mocskosul nem foglalkozott maghasadással. (egyébként végig ellenezte az atombomba bevetését) Nézz utána kérlek a Manhattan tervnek és főként annak a levélnek amit Szilárd Leó írt, Wigner Jenő fordított angolra és Teller Ede kézbesített Roosevelt elnök felé. Igaz ezt a levelet Einstein is olvasta és ellátta kézjegyével de ennyiben ki is merült részvétele a bomba létrehozásában... Kis kiegészítés még: az atomprojekt kb. 300ezer dollárba került, ami akkortájt a katona kutatásokra fordított költségek igen kis hányada volt, nemhogy a fele. És z nem fikció, ez történelem...

2010. dec. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/92 anonim ***** válasza:

kedves előző, ne is fáraszd magad "nem fikció" hanem "történelem", azt fogja majd mondani, hogy ezek is csak téves infók, amiket a klón iskolákban megszerzett ismeretekhez fog hasonlítani...

Csak a billentyűzetet koptatod... :( sajnos

2010. dec. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!