Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Földönkívüli fajok? Honnan...

Földönkívüli fajok? Honnan jönnek? .

Figyelt kérdés
Már egy ideje olvasgatom a topicot, de arra még mindíg nem jöttem rá, hogy ki találta ki az idegen fajokat, mi alapján nevezte el őket, meg egyáltalán honnan jutott valakinek ilyen az eszébe? Mi az a Fényszövetség? Honnan tudunk róla? Mér van az, hogy a Földön kívüli eseményekről földi időben beszélünk (pl.: "három évvel ezelőtt")?
2010. dec. 8. 19:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/92 BlackSword ***** válasza:
79%

Gondolom onnan jönnek majd ahol kifejlődtek, meg egy-két itteni dinka fejéből...

Még nem találtunk civilizációkat körülöttünk... De egyszer talán annak is eljön az ideje...

2010. dec. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/92 M@x ***** válasza:
7%
A Galaktikus Föderáció feljegyzései alapján... A Fényszövetség harcol a rossz ellen segítik egymást. Vannak emberek akik különböző földönkívüli fajokkal kapcsolatban állnak!
2010. dec. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/92 anonim ***** válasza:
82%
Ez néhány okostojás élénk fantáziájú agyalgása. Én hiszem, hogy létezhet földön kívüli élet, de nem abban a formában, ahogy az agyalgók ezt gondolják.
2010. dec. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/92 anonim ***** válasza:
7%

Tudományosan ez nem bizonyított.

A krixkraxokról nem találtam angol linket. Viszont másról igen. Gondolj erre az egészre úgy, mint a 2010-es Nostredamus 3. vh jóslatra.

2010. dec. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/92 potion ***** válasza:
60%
előző a Nostradamus már vagy 3 héttel ezelőttire jósolta a III. WW-t
2010. dec. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/92 anonim ***** válasza:
85%
aztán mégis a negyedik VV indult el
2010. dec. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/92 anonim ***** válasza:
60%
Tessék ezek szerint nosztredámusznak igaza volt, Mert megjósolta az ój VV-t, bár elolvastuk, elértelmeztük a VV-ot WordWarnak értettök, de VV lett kitört. Igaza lett. A többi jóslata is utólag nyert teljes értelmet :D.
2010. dec. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/92 anonim ***** válasza:
80%
Űrből azon belűl bolygókról.EZt nem tudni nagyon ciki
2010. dec. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/92 anonim ***** válasza:
90%

Szia!

A földönkívüli fajok az univerzum más zegzugából akár csillagrendszeréből jönnek.

Nem hinném hogy a mi csillagrendszerünkben lennének mert akkor már találkoztak volna vele akár az űrhajósok akár a szondák.

Nekem van egy olyan elképzelésem bár ez nem biztos,hogy van valami kapujuk ahol átjönnek ebbe a csillagrendszerbe.

Szerintem minden csillagrendszerben van egy élet .

Nem hinném hogy az egész univerzumban csak mi léteznénk meg az ufók .

Szerintem másabb kinézetű idegen lények is legyen az bármilyen óriás vagy akármi léteznek .

Ha egyszer odajutunk,megtudjuk.Remélem segítettem

2010. dec. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/92 anonim ***** válasza:
87%

"Nem hinném hogy a mi csillagrendszerünkben lennének mert akkor már találkoztak volna vele akár az űrhajósok akár a szondák."


A csillagrendszer az a galaxis, nem pedig a naprendszer. Hogyan észleltéák volna az életet,



[link]

2010. dec. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!