Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Földönkívüli fajok? Honnan...

Földönkívüli fajok? Honnan jönnek? .

Figyelt kérdés
Már egy ideje olvasgatom a topicot, de arra még mindíg nem jöttem rá, hogy ki találta ki az idegen fajokat, mi alapján nevezte el őket, meg egyáltalán honnan jutott valakinek ilyen az eszébe? Mi az a Fényszövetség? Honnan tudunk róla? Mér van az, hogy a Földön kívüli eseményekről földi időben beszélünk (pl.: "három évvel ezelőtt")?
2010. dec. 8. 19:50
 41/92 anonim ***** válasza:

Én meg azt nem értem, hogy mi francért vannak itt olyan lököttek, akik negatívan állnak az ufó-témához?


Menjenek a saját elvtársaik oldalaira, ahol egymás kebelére borulhatnak az idiotizmusukban!

2010. dec. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/92 anonim ***** válasza:
Te tévedésben élsz. Mi nem állunk negatívan a témához. Én special hiszek a földönkívüli életben, de abban, hogy voltak itt az elmúlt pár ezer évben, és csak elhallgatják előlünk, stb... na abban nem. Egyébként ha ilyen krva intelligens vagy használhatnád a megfelelő szót is, gondolom az UFO jelentésével tisztában vagy.
2010. dec. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/92 anonim ***** válasza:

Nem ajánlom, hogy kioktassatok, mivel tudásban nem vagyunk egy súlycsoportban!


Ha pedig tényleg hinnél a földönkívüliek létezésében, és nem csak Hawking, meg a többi futtatott nyomorék fél évenként változtatott álláspontját szajkóznád, akkor már rég felfedezted volna, az egész emberi kultúra nem csak a földönkívüli fajok befolyása miatt virágzott fel, hanem maga a földi emberiség különböző fajai is különböző bolygókról származnak!


Az "UFO" név pedig önmagában sértés a földönkívüli testvérinknek! Ez egy olyan idióta név, amit csak az amcsik találhattak ki.


A középkori magyar paraszt pl. égi szekereknek nevezte őket; a népmeséinkben tüzes parazsat evő ötlábú táltoscsikónak; a hindu mítoszok vimananak ; a mohamedánok Burrakh-nak stb.

2010. dec. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/92 prau válasza:
Úgy látom most már tény, hogy nem vagy tisztában az UFO rövidítés jelentésével.
2010. dec. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/92 potion ***** válasza:

Nos tisztelt ufókutató



több dologban ellent mondasz magadnak

vegyünk egy egyszerű példát: A te vénuszi civilizációd

te azt állítod hogy ott városok vannak! akkor te el vagy tévedve! kb a 16.-ik században volt az a tévhit hogy a vénuszon mocsarak vannak vagy erdők (de erre azt fogod mondani hogy a csillagászok ezt hitették el velünk)

de van több érv is hogy miért hülyeség ez! Ugye a vénusz nagyon közel van a naphoz ugye? Na akkor ott 470 (!) celsius fok van továbbá a légköre szén dioxidból és savas gázokból állnak és nem utolsó sorba akkora légnoymás van hogy mindent szétnyomnak!

szal kussoljál mert Hawking nem bűnöző , és Albert Einstein a II. VH alatt a háború beszüntetését támogatta!

de te arra buzdítod az embereket hogy lázadjunk!

most tök simán fellehetne jelenteni téged pánikkeltésért!

2010. dec. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/92 anonim ***** válasza:

Ufo-kutató:

Annyira felbosszantottál, hogy majdnem ocsmány dolgokat írtam a neved mellé.


A búgócsigás dologban nem tudok neked segíteni, ugyanis, bár utánaolvastam, nem igazán értettem meg, amit ott írtak. Jobban kellett volna figyelnem tán a suliban... De a lényeg a centrifugális erő.


Ezt a cikket is most találtam a levitációról. Érdekes olvasmány, van szó benne szuperhűhós lebegő búgócsigáról is! Amit mellesleg pár ezer forintért be lehet szerezni.


Amúgy az UFO szó még mindig az azonosítatlan repülő tárgyakat jelöli, és csak távolról van köze igazán a hülyeségeidhez!

2010. dec. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/92 anonim ***** válasza:

Hhhh... Mérgemben elfelejtettem belinkelni az oldalt...

[link]

2010. dec. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/92 anonim ***** válasza:

Ufo-kutató Te ne merj ilyet kijelenteni, hogy "Intelligenciában nem vagyunk egy súlycsoportban!"

Öcsém, nálad ostobább csírát még nem láttam. Teljesen hülyeség amit mondasz! És az a legdurvább, hogy komolyan is gondolod amit mondasz. Túlságosan fanatikus vagy, agyadra ment a sok ufós könyv és magazin. Neked elmeosztályon van a helyed, mert sérült vagy. Ki vagy te, hogy a NASA-nál dolgozó tudósokat, leócsárold. Nem te tanultál csillagászatot és magas szintű matematikát sem kvantumfizikát. Szóval menj vissza a középsuliba és tanulj vazze! TE EGY SENKI VAGY!

2010. dec. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/92 BlackSword ***** válasza:

Ufó-kutató!

Először is bunkó vagy... De mindegy... De legalább 2 szót már tudsz angolul... Először is von Braun professzort azért így leírnim nem kéne, főleg nem neked, akinek lövése sincsen a fizikáról... Sajna ezt már elégszer bebizonyítottad... Bár ennél jobban már ne járasd le magad...


Ha valaki nem tudná (bár szerintem rajtad kívül sokan meg fogják érteni) a földön is elő lehet idézni a súlytalanságot... Egy zárt térben, ami szabadon esik, gyakorlatilag a zárt térben lebegnek a testek... Ez viszonylagos, mert a valóságban egy külső viszonyítási ponthoz képest szabadesésben vannak, de egy belső ponthoz képest lebegnek...

Szerintem mára ennyit a fizikáról... Te meg nézd meg az estimesét a visszanézhető dobozból, mosd meg a fogadat, és eredj lefeküdni... Jó északát! Szép álmokat! Bajuszkás angyalokat!

2010. dec. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/92 anonim ***** válasza:

Minden mentálisan halmozottan hátrányosnak egyszerre válaszoljak?


1. El se olvassátok, amit írok, csak amit a klóngyárban, az iskolában belétek tápláltak, azt hajtogatjátok!


2. A vénuszi civilizációról meg minden naprendszerbeli civilizációról már régen megírtam, hogy nem azonos rezgésszinten létezik, mint a miénk, azért nem lehet 3D-s rezgésre beállított műszerekkel látni őket. Ők viszont nagyon is látnak minket, sőt mindent tudnak rólunk, minden egyes emberről, személy szerint!


3. Mivel a Naprendszerünkben különböző dimenziókban van élet - és nem is akármilyen -, ezért azok nem függnek a Föld-Nap viszony primitív 3D-s életlehetőségeinek paramétereitől! ( A Vénuszon, a Marson, A Szaturnuszon és a Naprendszer peremén keringő három - még fel nem fedezett - Plútón túli bolygón ugyanolyan életlehetőségek vannak, mint a Földön. )


4. Arra az Albert Einsteinre gondoltál, aki 1939-ben személyesen kereste fel Roosevelt elnököt, hogy indítsa be az atom-programot? ( Hawking pedig egy jól fizetett megmondó-ember, ahogy korábban Carl Sagan volt. )


5. A pánikkeltésért pedig elsősorban a médiákat kellene feljelentened, kedves barátom, mivel azok még véletlenül sem közölnek olyan híreket, amelyek az emberek jobb mentális közérzetét szolgálná, hanem csakis félelmet, meghunyászkodást és kiszolgáltatottságot egy olyan hatalomnak, amely - mily' véletlen - a médiákat is irányítja!


6. Örülök, hogy felbosszanthattalak, mivel a panel-gondolkozás langyosszarából egy kicsit kimozdíthattalak, és talán egyszer elkezdesz önállóan gondolkozni!


7. UFO jelenthet az amcsik számára akár nem azonosított hamburgert is, a földönkívüli testvéreinket ez egyáltalán nem érdekli, mert, mint korábban írtam, ők ott vannak a földi társadalom minden területén, minden társadalmi osztályban, a te lakókörzetedben is!


8. Régi pszichológiai megállapítás, hogy csak a mentálisan leépülteknek jut eszébe mindenről az elmebetegség. A fölösleges vádaskodás, pedig mindig azt igazolja, akit érik az atrocitások, mivel azt mutatja, hogy az ellenfeleinél elfogytak az érvek!


9. Gyógyuljatok meg! Az igaz ismeret a legjobb gyógyszer erre!

2010. dec. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!