Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Meggyőzne erről valaki?

Meggyőzne erről valaki?

Figyelt kérdés

Annyira jól hangzik ez a "plejádosdi", de sajnos még van józan ítélőképességem és nem tudom elhinni.

Csakhogy én szeretném elhinni, hogy úgy érezzem, hogy értelme is van az életnek :P

Mesélnétek/mutatnátok nekem olyan dolgokat, amitől elhihetem, hogy ez tényleg igaz, és jó?


2010. dec. 8. 17:19
1 2 3
 21/28 anonim válasza:

Az életednek úgy fogsz tudni értelmet találni, hogy elkezded megismerni magad és közben kialakul az, hogy mi is érdekel igazán. Az önismeret lényeges kiindulópont, mert a körülötted lévö történések megértésének is ez a kulcsa. Ehhez nem kell semmit elhinned, csak kutatnod kell, elsösorban saját magaddal kapcsolatban.


Miért vagyok ilyen, miért reagálok egyes szituációkban így vagy úgy? Miért idegesítenek bizinyos emberek, míg mások nem? Van-e összefüggés a gondolataim és a sorsom közt? Ki vagyok, honnan jöttem? - Ha ezekre tudod (sejted) a belsö választ, akkor elindultál az önismeret útján.

2010. dec. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Momentán Én kérdeztem már az Árpitól és megkerestem Pm-ben is 404-et de válasz azóta sem kaptam tőle. Sokat olvastam 404 írásairól de magát írását még egyetlen egyet találtam csak, azon pm alapján kértem linkeljen be az írásairól oldalakat. Nem segített.
2010. dec. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
73%

Meg fog győzni :


1. Ülj le mondjuk egy városi közintézmény előcsarnokába,


2. Ha ott megnyugodtál, küldj ki egy mentális kívánságot az egész városba, hogy földönkívüliekkel akarsz találkozni egy órán belül ( ez pozitív, szeretetteljesen érdeklődő kívánság legyen ),


3. Utána határozd meg, hogy hogyan szeretnéd felismerni őket ( pl. hogy melléd ül és egy Blikket tart a kezében stb. )


4. HA KITARTASZ, ÉS HISZEL A MENTÁLIS ERŐDBEN, akkor egy órán belül találkozhatsz velük!


5. HA A DÖBBENETTŐL FELOCSÚDTÁL ( mert sokan ekkor elfutnak ),akkor beszélgessél el velük bármilyen témáról, és ha úgy látják, hogy pozitív, nyitott ember vagy, akkor el visznek egy éjszakára, ha akarod, a saját naprendszerbeli bázisaikra vagy saját bolygójukra is.


- Ilyen egyszerű az egész - mármint a meggyőzés.

2010. dec. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

11:03 alapján elképzelem ufókutatót, ahogy véletlenül bejön a sületlensége a köztünk élő idegenekről, és mellé ül egy blikket olvasó szemüveges férfi. odafordul hozzá:

-elnézést, uram, elvinne a bolygójára egy éjszakára?

:DDDD

2010. dec. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Abban az esetben, ha az atomhúrok rendelkeznek egyfajta anyag-energia-tudat kontnuummal (erre engedhet következtetni a kvarkokat összetartó rejtélyes erő (energia-rész)-)kozmikus energia, amiről Tesla beszélt, vagy az a megdöbbentően tudatosnak tűnő, mindennel összefüggő rendszer, amire betekintést kaphatsz egy felhőtlen éjszakán (tudati rész)), akkor, mivel a húr elmélet szerint 10, a szuperhúrelmélet szerint 11, az M elmélet szerint pedig 26 dimenzió van, és csak 4 anyagbeli (3 tér és 1 idő-) anyagok elmozdulása, kémiai összetevőik változása stb...), akkora többi energia- és tudatbeli dimenzió nem kell, hogy a materialista fizika törvényeinek megfeleljen, így az információ a fény sebessége fölött is "száguldhat, így ha ez igaz, akkor X személy Y személy elméjébe, tudatalatti szinten információt juttathat be az atomhúrok tudatbeli részét kihasználva (telepátia). Nem sokat hallottam a "plejádokról", de ha valóban léteznek, akkor szerintem egy magasabb létbeli formában (energiabeli lét, anyagi helyett-) atomhúrok), így tulajdonképpen a tér megkerülésével elvileg bármikor eljuthatnának ide, és talán elméletben tudati síkon (telepátia) üzenhetnek nekünk, és viszont. Bár ez puszta elmélet. Erről akkor beszélhetnék meggyőződéssel, ha információt cseréltem volna eggyel, de ez természetesen nem történt meg. Remélem, segítettem. ;)
2010. dec. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

14:09


És gondold el, amikor ez a jól szituáltnak kinéző, középkorú, szemüveges, Blikket olvasó férfi rákacsint a 16-20 év körüli delikvensre, és azt mondja:

Attól függ, mekkora a fénykardod?

2010. dec. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

15:45

azt hiszem, a további történésekről ufókutató is részletesen be tudna számolni :D

2010. dec. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
-
2019. szept. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!