Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Meggyőzne erről valaki?

Meggyőzne erről valaki?

Figyelt kérdés

Annyira jól hangzik ez a "plejádosdi", de sajnos még van józan ítélőképességem és nem tudom elhinni.

Csakhogy én szeretném elhinni, hogy úgy érezzem, hogy értelme is van az életnek :P

Mesélnétek/mutatnátok nekem olyan dolgokat, amitől elhihetem, hogy ez tényleg igaz, és jó?


2010. dec. 8. 17:19
1 2 3
 11/28 M@x ***** válasza:
figyelj, ezt így elmagyarázni nem nagyon lehet... nézz utána néhány sokkal többet tudó ember válaszának. (404; diator; Szenthelyi Árpád)
2010. dec. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Akkor magyarázzák el ők, azért tettem fel a kérdést...
2010. dec. 8. 19:02
 13/28 M@x ***** válasza:
Jó, de lehet, hogy az egyik válaszukban a Te kérdésedre is megvan a válasz.
2010. dec. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

"nézz utána néhány sokkal többet tudó ember válaszának. (404; diator; Szenthelyi Árpád)"


Hahahahhaha jót nevettem :D

2010. dec. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
jesszus szerintem nem mi vagyunk a 6 évesek hanem ti akik azt se tudjátok hogy hol éltek...kimondhatatlan szavakat kreáltok a hülyeség megnyerése érdekében..anyám az emosok meg a goth-ok után ti lesztek a harmadik faj??itt tényleg harmadik világháború lesz...én tuti lázadni fogok ellenetek....hitler bácsit akarom ellenetek!!!!!
2010. dec. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Nem azért tettem fel ezt a kérdést, hogy egymással veszekedjetek!! Nagyon kérem, hogy valaki VÁLASZOLJON MÁR VÉGRE A KÉRDÉSEMRE! köszönöm.
2010. dec. 9. 17:26
 17/28 anonim ***** válasza:

Lol, ha az egyik válaszukban már leírták, akkor egy külön válaszban is megtehetnék ezt. Így talán több ember csatlakozna a reptoidok elleni felkelésbe, vagy megértenék hogy közös szeretetrezgésen kell lenni, vagy valami...

szóval csak nyugodtan 404! Meg UFO-kutató, esetleg diator, de ő már elmenekült. Vagy a földönkívüliek vitték el.


Például én is elhinném, ha végre valaki bebizonyítaná nekem... És bár nem vagyok egoista, de nagy hasznára válnék az ellenállásnak, meg a felemelkedésért nemharcoló embereknek. Sok embert meg tudok győzni...

2010. dec. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 potion ***** válasza:
Igen! végre mutatnának valami nem összeesküvés elméletes bizonyitékot akkor én gyűjteném a konzerveket
2010. dec. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, téged itt nagyon szívatnak:)

Szerintem, ha érdekel a téma, akkor keress rá Google-on, sok oldalt találsz ezzel kapcsolatban. De hinni ne akarj benne, azt meg ne mondd már, hogy plejádok nélkül nem tudsz értelmet találni az életednek...

2010. dec. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim válasza:

Kedves Kérdezö!


Senki sem fog tudni meggyözni Téged!


Teljesen a Te belátásodtól, intelligenciádtól és legföképp a tudattalanodba rögzült elsödleges hitrendszerektöl függ, hogy mit hiszel el és mit nem. Ez a Te belsö dolgod, te szüröd az információt, és Te döntesz. Ha valaki meg tud gyözni bármiröl is, amit te nem hiszel, akkor nem vagy a magad ura. Ez jó lenne? Végülis ezt szeretnéd?

2010. dec. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!