Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Meggyőzne erről valaki?

Meggyőzne erről valaki?

Figyelt kérdés

Annyira jól hangzik ez a "plejádosdi", de sajnos még van józan ítélőképességem és nem tudom elhinni.

Csakhogy én szeretném elhinni, hogy úgy érezzem, hogy értelme is van az életnek :P

Mesélnétek/mutatnátok nekem olyan dolgokat, amitől elhihetem, hogy ez tényleg igaz, és jó?


2010. dec. 8. 17:19
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
40%
hogy micsoda??????????
2010. dec. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Hát, ez a plejádok meg krixkraxok meg hasonló őrültségek...
2010. dec. 8. 17:34
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
a plejádok már lejárt lemez... most a reptoidok a menők :D
2010. dec. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Kár, nekem a plejádok jobban bejöttek xD De tőlem a reptoidokról is mesélhettek... xD
2010. dec. 8. 17:49
 5/28 A kérdező kommentje:
Miért, mit akarnak? Tényleg meséljetek róla mert érdekel!
2010. dec. 8. 17:58
 6/28 potion ***** válasza:
64%
előbb még azt pofáztátok hogy a fegyvereink semmit se fognak érni -.-
2010. dec. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
18:11 ezek percenként más véleményen vannak :D
2010. dec. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
75%

A legújabb kutatási eredmények szerint, ha ezüstgolyót arzént tartalmazó baktériumokat tartalmazó konténert tartalmazó kotongumit tartalmazó vizeslufiba teszünk, akkor sok pénzt dobtunk ki a semmiért. Mellékesen meg lehetne ölni egy ilyennel az összes reptoidot, ha léteznének.


Jah, és ezt a plejádok mondták el nekem! Márcsak ezért is jó. És hogy miért igaz?

Hát az úgy van, hogy...

Vagyis...

Izé...

Őőő...


A FENÉBE! MINEK JÁR IDE OLYAN EMBER AKI NEM HISZI EL? MINEK? A SZÍNVONALATOK OLYAN MINT EGY 6 ÉVES GYEREKÉ! MENNYETEK INNEN HA NEM HISZTEK AZ EGÉSZBEN! NA!!!


És ne kérdezzetek többet ilyen hülyeséget ha nem hisztek! Nemigaz má'...

2010. dec. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 M@x ***** válasza:
Ha nem tudsz hinni bennük akkor minek is győzködne téged bárki is ha te úgyse hiszel bennük?
2010. dec. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Mert szeretnék hinni benne, és mert érdekel. Csak még ésszerű meggyőzést nem láttam, és azt szeretnék.
2010. dec. 8. 18:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!