Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ki szeretné vissza Diator-t?

Ki szeretné vissza Diator-t?

Figyelt kérdés
Mert Ő már nincs köztünk.
2010. dec. 3. 18:42
1 2 3 4 5
 31/48 M@x ***** válasza:
55%

Jöjjön vissza!

Ő egy volt az Ezotériában hívők közül olyan, aki ki mert állni az igazáért! Érdekes dolgokat ír...

Szkeptikusoknak: És ha valami nem tetszik akkor nem kell olvasni! Szóval Ti mindenkit elüldöztök aki ki mer állni az igazáért, és nem olyan mint Ti, mert ti féltek az igazságtól! Próbáljátok elfogadni a tényt, hogy igenis van élet a földön kívül!

2010. dec. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
36%

"Hiába exkuzálod magad barátom."


Most attól remélsz okosabbnak tűnni, hogy külföldi szavakat erőltetsz bele a mondataidba? Húúúúú, de okos vagy, minden tiszteletem!:D

2010. dec. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:

Jojjon vissza.

Minden irasat szivesen olvastam.

2010. dec. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 Cirmos kandúr ***** válasza:
35%

Radiátor eltávozott, elvitték az ufók, MENEKÜLJETEK!!!!!!!!!!!!!!!!!XXXXXXXXXXXDDDDDDDDDDDDDD

A hímvesszőm tele van már ezzel a sok baromsággal, először 404 mánia volt, most meg radiátor, ez kell a népnek, ez a diator gyerek lemerem fogadni hogy 10-nél nem több éves.

2010. dec. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:

M@x te végülis mi a fenét erölködsz itt?:)

Senki se mondta, hogy nem hiszünk a földönkívüli életben. Én nagyon is hiszek benne, biztos, hogy vannak rajtunk kívül is még valahol. Viszont az ilyen baromságaitokban, hogy elraboltak az UFO-k, meg lefényképeztem öket jajjj! hát az ilyenekben csak az elmeroggyantak hisznek.

Mit gondolsz, ha járt volna itt ürlény akkor nem attól zengene a tv, rádió, újság, net, minden?

Hihetetlenek vagytok ti mániákusok :)

2010. dec. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
13%

Lol, csak azért olvassuk a hülyeségeiteket, hogy megmondjuk hogy hülyeség, és így megakadályozzunk titeket abban, hogy elhülyítsétek a népet.

Gondolj bele, szegény tizenévesek idetévednek, és elhiszik a baromságot, ha valaki nem állítja az ellenkezőjét. Ha nem foglalkozok vele, akkor előbb-utóbb egyedül maradok aki azt állítja, hogy hülyék vagytok. Milyen nehéz már megtenni azt, hogy amikor egy hülyékkel teli szobában azt mondom "Mindenki más hülye!", akkor ne kapjam vissza mindenki más szájából, hogy "Te vagy a hülye, mert én tanulás helyett inkább megyek diszkóba, és élek társadalmi életet, meg..." HÉ! nvm


Amúgy én semmiképpen sem szeretném vissza diatort! Ő egyike volt azoknak, akik nem felderítettek, hanem felidegesítettek.

Egyszer kihívott egy sakkversenyre, azzal a téttel, hogy ha veszít elhagyja az oldalt. :D Azóta nem láttam. Asszem én üldöztem el :D (Rájött biztos hogy nem tud sakkozni XD)

2010. dec. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
37%
Ki mert lepontozni? A sok ezoterista barom? mMerje valaki ide leírni, hogy az, hogy "exkluzálod magad" nem felesleges okoskodás! Értelmes ember ilyen erőltetett módon nem illeszt külföldi szavakat a mondandójába!
2010. dec. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
hehuhohzo, ne is foglalkozz velük. Tőlem kaptál egy zöldet. :) Egyébként az a szenthelyi csak egy okoskodó kölök, hány olyan embert ismert, aki így beszélne? Egyébként tőle sem láttam még eddig... Én ezért nem is válaszoltam már neki, mert tök felesleges, hogy egy dedóssal fecsegni ilyen hüleségeken.
2010. dec. 5. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 A kérdező kommentje:
Na szal, én nem vagyok Diator, egyszerűen csak megkért, hogy tegyem fel ezt a kérdést, mert őt állítólag letiltották innen. Nos nem egy vita forumot kívántam nyitni, csak meg szerettem volna tudni, hogy kik azok a plejádok vagy mik, és már csak e-mailben kaptam tőle meg a választ és ezt a kérést, hogy gyűrjem fel ezt a kérdést a gyik-re. Nem gondoltam volna, hogy 2 nap alatt ennyi választ kapok. Köszi
2010. dec. 5. 09:34
 40/48 anonim ***** válasza:
Lol, megérdemelte :D
2010. dec. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!