Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ki hisznek a Plejádokban és a...

Ki hisznek a Plejádokban és a 2012-2013 napkitörésekben?

Figyelt kérdés
2010. nov. 29. 22:28
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
Nah akkor megint válaszolok az új kérdésre:Nem hiszek bennük,hiszem hogy vannak földön kívüliek.Miért ne lennének?De ez a körítés csak mese habbal.
2010. nov. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 A kérdező kommentje:
kösz a választ minden esetre zöld pacsit adok, a összefügést majd holnap elmondom de már mek aludni.
2010. nov. 29. 23:57
 43/47 anonim ***** válasza:
A Plejádok egy csillaghalmaz, más néven Fiastyúk, tehát nem hit kérdése, természetesen létezik. Napkitörések pedig nagyon sűrűn előfordulnak, a mostani napciklusban több is az átlagosnál, tehát valószínűleg lesznek 2012-ben és 2013-ban is.
2010. nov. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

Nem vagyok szektás, nevetséges dolgokat mondtok , nem ez volt a kérdés :DD ilyenkor mindig rám jön a nevető görcs, Hogy mondják azt hogy rendes gyerek vagyok ,rendes elvekkel, és rendes öltözékkel, Nem vagyok rocker, sem sátánista, esetleg valami dietmetál-os valami, és nem vagyok retró sem. "


Te hiszel a plejádokban, és az embereket külsőről ítéled?Az öltözék pedig, nos nem a ruha teszi az embert...

én sem vagyok se rocker,se semmi, viszont sok "plejádi-ember szeretőt" ismerek köztük. Én is szeretem azt az elvet, amit bemutatnak ezekben a plejádi videókban, amiket lehet, hogy unatkozó emberek csináltak, mégis egymás elfogadásáról, és a szeretet-elvről szólnak, ami igazán becsülendő,mégha nem is léteznek plejádok..nem is azon van a hangsúly, hogy léteznek e, hanem azon, amik ezekben a videókban benne vannak..átt kell látni rajta.A bibliával is így vagyok, csak a szeretetre való biztatást nézem, nem vagyok istenes, és nem izgat, hogy létezett e Jézus, de ami ott nagyjából le van írva, az nagyon szép, ha nem nézzük az agresszivitást a könyvben, de eltértem a tárgytól.Meg hogy a retró stílust miért titulálod rossznak, azt se értem, vagy mi köze, hogy kerül egy felsorolásba a sátánistákhoz..bár mondjuk sztem a sátánizmus sem feltétlen a rossz imádata, ha utána olvasol, megláthatod..az én véleményem,hogy önző hit.A lényeg pedig az, hogy ezek az embertípusok a te átlagemberfajtádtól leginkább csak külsőre térnek el..mindegyik csoportban nem egy értelmes okos emberrel találkoztam, ruházat ide- ruházat oda.Tehát jobb, ha még mélyebben elkezded tanulmányozni a plejádi üzeneteket, mert a lényeg neked sem esett még le, csak hogy jujj ufóóó..

nem sérteni akartalak..

és megértem a dixleXxiádat is :) a volt barátom is az volt.. nem érdekes.

Ezekben az eljövendölésekben meg csak reménykedni tudok!!

Remélem megváltozik végre az emberiség, akkor is ha ez egyesek életébe kerül..mégha az enyémbe is, bár azt nem hiszem.. de ez nem mehet tovább..

2010. dec. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim válasza:
Felesleges egymást fikázni, nem is értem okát.HA vki alacsonyabb műveltségű illendő-e ezért megszólni/lenézni?! E cselekedet is intelligencia kérdése! HA másokat kritizáltok, az hogy szolgál titeket?!
2011. febr. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 A kérdező kommentje:
Én hiszek a plejádokban, a nasa mondta is hogy napkitörésekre lehet majd számítani 2011-2012-években... amik elég nagyok lesznek.
2011. febr. 17. 22:37
 47/47 anonim ***** válasza:
www.thehiddenrecords.com
2012. márc. 19. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!