Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ki hisznek a Plejádokban és a...

Ki hisznek a Plejádokban és a 2012-2013 napkitörésekben?

Figyelt kérdés
2010. nov. 29. 22:28
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
75%

Jó magyarul írok

az mi az?!

Hidd már el diator, veled van a baj... nem egy ember mondja...

2010. nov. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 A kérdező kommentje:

Mikor mondtam azt hogy mindenki hülye, ha mondtam ilyet vissza szívom!


[link]

2010. nov. 29. 23:14
 23/47 anonim ***** válasza:
75%
Csak szórakozni járok ide a sok balféken.Kell egy kis szünet és nevetés két tétel között....:D
2010. nov. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 A kérdező kommentje:

Utolsó én is szoktam nevetni nem is keveset.


De mi a baj az írással. Gyorsan írom és a helyesírást nem nézem csak néha. De ha annyira zavarja ez a dolog az embereket, akkor csak elmélkedjenek az írásomon , egy egész életen át. Addig én más dolgokkal foglalkozok ha nem baj.

2010. nov. 29. 23:16
 25/47 anonim ***** válasza:
62%
Radiátor szerinted miért van akkor, hogy egyes embereknek (köztük nekem is) erölködés nélkül megy a helyesen írás? Neked miért nem megy ez? Én is tudnám akármire fogni, mint ahogy te tetted, de attól még nem fogja kevésbé bántani mások szemét...
2010. nov. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
66%
Hidd el senki sem elmélkedik az írásodon... csak szánunk, hogy azt hiszed okos vagy, közben még helyesen sem tudsz írni. :DDD Helyes írást nem nézni kell, hanem helyesen kell írni. Könyveket szoktál olvasni? Vagy csak internetezel? Egy könyvből sokkal több hiteles információt szerezhetsz. Hagyj fel ezzel a hobbival.
2010. nov. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 A kérdező kommentje:
Erre annyit tudok mondani, ne velem foglalkozzatok hanem magatokkal! Nektek nincs jobb dolgotok annál min, hogy az én írásaimat kijavítani? Mondtam elmélkedjetek csak rajta, engem nem zavar. A kérdésemre mért nem válaszoltatok?
2010. nov. 29. 23:25
 28/47 anonim ***** válasza:
75%

Ki hisznek a Plejádokban és a 2012-2013 napkitörésekben?

Most komolyan erre mit lehet válaszolni?! Ki hisznek?!

Olyan jó pofa vagy, komolyan. :D

2010. nov. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 A kérdező kommentje:

És hogy előbb megcáfoljalak utolsó.Hidd el, hogy senki nem elmélkedik a írásaimon.


Talán te nem azt tetted előbb, még ki is bújsz a valóság alól szégyelld magad!


Egyébként meg a magyar nyelv a legnehezebb a világon. A fogalmazásaimmal vannak gondok beismerem, és te mit ismersz be?


Nevetséges vagy!

2010. nov. 29. 23:29
 30/47 A kérdező kommentje:
Lemaradt egy K betű sajnálom ez van. Vakon írok nem nézem a betűket.
2010. nov. 29. 23:30
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!