Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ki hisznek a Plejádokban és a...

Ki hisznek a Plejádokban és a 2012-2013 napkitörésekben?

Figyelt kérdés
2010. nov. 29. 22:28
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:

Hát diator neked is vannak agyi problémáid ezt beismerhetnéd legalább ha már ennyire elmagyaráztad, hogy mi nem vagy és mi vagy...

Nagyon primitív vagy ahogy írtam.. vagy csak megjátszod magad? Mert eléggé irritáló :S

2010. nov. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:

Azok akik iszonyatosan unják magukat és nincs semmi racionalitásuk.

Ennyi energiával és szabadidővel inkább megtanulnék egy másik nyelvet,annak több a haszna.

2010. nov. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 A kérdező kommentje:
Jaj nevetséges vagy, Jog egyetemre , örülj neki, ráadásul beképzelt is vagy aki dicsekszik. Attól még hogy felvettek az csak egy dolog. Kit érdekel kezdjük ott? És minek írsz ide ha nem hiszel a témában? Ha a jog egyetemre felvettek eleve minek írsz ide a kobakoddal ha szabad megkérdeznem , talán a szakdolgozatodat a ezotéria témából fogod megírni? Dilis vagy ember!
2010. nov. 29. 22:51
 14/47 A kérdező kommentje:

Tudok németül, meg angolul is, és hát tudok japánul is egy keveset. De ez nem ide tartozik, hogy én micsinálok, nagyon kedvesek vagytok, hogy egy kicsit törödtök velem azzal, hogy szabadidőben csinálhatnák valami mást.


Persze szeretem ezt az oldalt mert mindig új dolgokat tudok meg , de ezt már sokszor elmondtam.


És igen hülye voltam , hogy leírtam , azt hogy mért nem vagyok az. Egyet értek, van igazság a szavaidban.

2010. nov. 29. 22:53
 15/47 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így összerakni meredek. Mert a Plejádok ezoterikus téma, míg a 2013-as napkitörésekről már nem egy dokumentumfilm említést tett - tehát tudományos témakör. Meglehet persze, hogy a kettő összefüggő, de aki megszállottam a tudomány embereként veri a mellét, nem fogja elismerni a Plejádokat, viszont aki hisz az eljövetelükben, a napkitöréseket, mint az eljövetelüket jelzőt elfogadhatja.
2010. nov. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
Én nem igazán hiszek semmi ilyesmiben...Korábban azt mondták,hogy 2000-ben lesz világvége, elpusztul minden stb... aztán mégis itt vagyunk. Ezeket a dolgokat valószínűleg valami amerikai,szegényes életű lónyugtatón élő barom találja ki,s a hozzá hasonlók meg el is hiszik.
2010. nov. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
66%
diator, hogy van az, hogy mindenki hülye csak te nem? Kicsit gondolkozz el.
2010. nov. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
66%
dikleksziás? Grat grat :) szerencsétlen...
2010. nov. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
75%
Fogd már fel, hogy a "diklekszia" nem jogosít fel arra, hogy ne tudj magyarul írni.
2010. nov. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 A kérdező kommentje:

Jó magyarul írok, te jó ég, mi a bajotok, betegek vagytok, leírtam a gondom, ha eltudod olvasni akkor mi a gond? Csicska gyerek te meg meny máshova, egy szerencsétlen van itt és az te vagy öreg!!


A fogalmazással vannak gondjaim semmi mással, hiszen a hibajavító kijavítja. Ennyi.

2010. nov. 29. 23:10
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!